Treść opublikowana przez pezecik91
-
Radio Audi Concert CD terkocze i wyskakuje błąd CD ERROR
oplacalna jest naprawa czy lepiej kupic inne sprawne radio ?
-
Radio Audi Concert CD terkocze i wyskakuje błąd CD ERROR
Witam . Od pewnego czasu moje radio zachowuje sie dziwnie mianowicie podczas uruchamiania dziwnie terkocze przez kilka sekund a gdy chce włączyć płytę to znów terkocze i wyskakuje błąd cd error . Co może być przyczyna ?
-
Pilnie poszukiwany dobry elektryk od Audi
auto ciężko odpala , jeździ lecz pracuje w trybie awaryjnym .
-
Pilnie poszukiwany dobry elektryk od Audi
Nagle pojawienie się następujących bledow : - 18047 czujnik polozenia pedalu przyspieszenia,sygnal niestabilny - staly - 18042 - czujnik pedalu przyspieszenia 2 - staly - 16621 - czujnik cisnienia doladowania ,zbyt niski sygnal - staly - 16487 - sygnal z przeplywomierza powietrza za wysoki - staly - 16490 - nieprawidlowy sygnal z czujnika cisnienia map - staly
-
Pilnie poszukiwany dobry elektryk od Audi
Witam wszystkich , poszukuje dobrego i ogarniętego elektryka który specjalizuje sie w elektronice samochodowej i wyleczy moje Audi a4 b6 1.8T . Proszę o podanie adresów lub nr kontaktowych . Tylko woj.podkarpackie . Z góry dziękuje za pomoc
-
Bledy po spalonym bezpieczniku pompy paliwa Audi b6 1.8t BFB
Witam,ostatnio nie mogłem odpalić samochodu przez spalony bezpienczik pompy paliwa . Po jego wymianie i próbuje uruchomienia silnika w aucie zapalił się check engine i blad silnika . Auto pracuje w trybie awaryjnym i nie ma mocy . Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał się z takim przypadkiem lub ewentualnie kontakt do dobrego elektryka samochodowego z województwa podkarpackiego
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Okazało sie ze w aucie w wyniku przepięcia uszkodziły się następujące części : - sterownik silnika - czujnik map sensor - potencjometr pedała gazu Gdzie dostane części w województwie podkarpackim . Proszę o namiary
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Bledy wyskoczyly mechanikowi po próbie odpalenia po remoncie . Jutro rano daje niby do dobrego fachowca i zobaczymy co on zdiagnozuje
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Dziękuję za poradę . A czy jest możliwość zgrać Soft że starego sterownika ?
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Orientujecie się ile będzie kosztować zaprogramowanie nowego sterownika ?
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
A może rozebrać obudowę sterownika i sprawdzić jeśli stan w środku? Co o tym myślicie
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Co mam zrobić w takim przypadku ? Czy sterownik można uratować czy tylko wymiana na sprawny ?
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Ok dzięki za wskazówki. Sprawdzę kostki i dam znać czy pomogło Zawartość dodana 46 minutes later Sterownik ecu daje tylko napięcie wartości 0.5V więc coś jest nie tak z nim chyba
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Wody nie ma ale też podejrzewam że może być sterownik uszkodzony bo nie możliwe żeby tyle części zostało zepsutych na raz
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Bledy wracają. Bezpieczniki całe
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Tak jeździł dobrze. Rozrzad został założony poprawnie
-
Bledy i brak mocy po wizycie u mechanika (1.8T BFB )
Witam . Kupilem nie dawno Audi b6 sedan z silnikiem 1.8t z wgrana mapa silnika na 190km . Auto po zakupie sprawowało się bardzo dobrze nie miałem żadnych problemow ale trzeba było porobić kilka rzeczy wiec oddałem znajomemu mechanikowi który wykonał następujące usługi : - wymiana kompletnego rozrządu - wymiana uszczelki pokrywy zaworów - uszczelnienie wydechu (spawanie) - wymiana przednich tarcz hamulcowych - wymiana oleju i wszystkich filtrów - również był problem z pompa paliwa ale została naprawiona i działa Po tych zabiegach auto ciężko zapala,brak ssania na zimnym rozruchu . Nie ma mocy , turbo się nie załącza oraz wyskakują kontrolki oraz błędy .
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Podłącze pod komputer i prześlę kody bledow oraz screeny logow dynamicznych
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Zauważyłem również że na rozruchu zimnego silnika nie włącza się ssanie a wcześniej działało
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Na logach z tego co wiem napewno sonda nr 2 nie wskazywała żadnych wartości wiec jutro nią się zajmę i dodatkowo zrobię screeny logow . Wiem napewno ze w aucie byla robiona mapa silnika zeby zwiekszyc moc , Czy to mialo by jakies znaczenie do w/w usterek ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć . Nazywam sie Piotrek i jestem tutaj nowy . Jeżdżę Audi a4 1.8 t BFB w wersji sedan . Pozdrawiam wszystkich
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Rozrząd ustawiony poprawnie - sprawdzany przez innego mechanika . Jakies inne pomysly na rozwiazanie usterki ?
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Własnie tez to obstawiałem . Jutro sprawdzę rozrząd i dam znać czy pomogło . Dzięki za wskazówkę
-
Audi a4 b6 1.8T BFB Brak mocy i błędy !!!
Witam . Moje Audi a4 b6 1.8t 2003r w wersji sedan , silnik BFB 163km podniesiony na mapie silnika do 190 km . Otóż mam następujący problem auto po odpiecu klem akumulatora wyświetla błędy (błąd silnika,EPC,trakcja ) oraz nie ma mocy , turbo nie pracuje . Po podpięciu pod komputer wyskakuje następujące błędy : - nie działa sonda lamba nr 2 - czujnik nr2 pedała przyspieszania gazu nie działa - zbyt wysoka dawka paliwa Chciałbym również dodać ze auto jeździło dobrze i nie pojawiały się w/w bledy do czasu gdy zostały odpięte klemy akumulatora oraz czujniki,wtyczki itp poniewaz w aucie dokonywane były naprawy : - wymiana kompletnego rozrządu - wymiana uszczelki spod klawiatury - uszczelnienie wydechu na złączkach elastycznych - wymiana tarcz hamulcowych przednich Auto przy probie rozruchu dłużej kreci , można normalnie jechać tylko jest słabe . Proszę o pomoc . Zawartość dodana 41 minutes later Proszę o w miarę najszybsza pomoc