Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezecik91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezecik91

  1. oplacalna jest naprawa czy lepiej kupic inne sprawne radio ?
  2. Witam . Od pewnego czasu moje radio zachowuje sie dziwnie mianowicie podczas uruchamiania dziwnie terkocze przez kilka sekund a gdy chce włączyć płytę to znów terkocze i wyskakuje błąd cd error . Co może być przyczyna ?
  3. auto ciężko odpala , jeździ lecz pracuje w trybie awaryjnym .
  4. Nagle pojawienie się następujących bledow : - 18047 czujnik polozenia pedalu przyspieszenia,sygnal niestabilny - staly - 18042 - czujnik pedalu przyspieszenia 2 - staly - 16621 - czujnik cisnienia doladowania ,zbyt niski sygnal - staly - 16487 - sygnal z przeplywomierza powietrza za wysoki - staly - 16490 - nieprawidlowy sygnal z czujnika cisnienia map - staly
  5. Witam wszystkich , poszukuje dobrego i ogarniętego elektryka który specjalizuje sie w elektronice samochodowej i wyleczy moje Audi a4 b6 1.8T . Proszę o podanie adresów lub nr kontaktowych . Tylko woj.podkarpackie . Z góry dziękuje za pomoc
  6. Witam,ostatnio nie mogłem odpalić samochodu przez spalony bezpienczik pompy paliwa . Po jego wymianie i próbuje uruchomienia silnika w aucie zapalił się check engine i blad silnika . Auto pracuje w trybie awaryjnym i nie ma mocy . Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał się z takim przypadkiem lub ewentualnie kontakt do dobrego elektryka samochodowego z województwa podkarpackiego
  7. Okazało sie ze w aucie w wyniku przepięcia uszkodziły się następujące części : - sterownik silnika - czujnik map sensor - potencjometr pedała gazu Gdzie dostane części w województwie podkarpackim . Proszę o namiary
  8. Bledy wyskoczyly mechanikowi po próbie odpalenia po remoncie . Jutro rano daje niby do dobrego fachowca i zobaczymy co on zdiagnozuje
  9. Dziękuję za poradę . A czy jest możliwość zgrać Soft że starego sterownika ?
  10. Orientujecie się ile będzie kosztować zaprogramowanie nowego sterownika ?
  11. A może rozebrać obudowę sterownika i sprawdzić jeśli stan w środku? Co o tym myślicie
  12. Co mam zrobić w takim przypadku ? Czy sterownik można uratować czy tylko wymiana na sprawny ?
  13. Ok dzięki za wskazówki. Sprawdzę kostki i dam znać czy pomogło Zawartość dodana 46 minutes later Sterownik ecu daje tylko napięcie wartości 0.5V więc coś jest nie tak z nim chyba
  14. Wody nie ma ale też podejrzewam że może być sterownik uszkodzony bo nie możliwe żeby tyle części zostało zepsutych na raz
  15. Bledy wracają. Bezpieczniki całe
  16. Tak jeździł dobrze. Rozrzad został założony poprawnie
  17. Witam . Kupilem nie dawno Audi b6 sedan z silnikiem 1.8t z wgrana mapa silnika na 190km . Auto po zakupie sprawowało się bardzo dobrze nie miałem żadnych problemow ale trzeba było porobić kilka rzeczy wiec oddałem znajomemu mechanikowi który wykonał następujące usługi : - wymiana kompletnego rozrządu - wymiana uszczelki pokrywy zaworów - uszczelnienie wydechu (spawanie) - wymiana przednich tarcz hamulcowych - wymiana oleju i wszystkich filtrów - również był problem z pompa paliwa ale została naprawiona i działa Po tych zabiegach auto ciężko zapala,brak ssania na zimnym rozruchu . Nie ma mocy , turbo się nie załącza oraz wyskakują kontrolki oraz błędy .
  18. Przesyłam kody błędów
  19. Podłącze pod komputer i prześlę kody bledow oraz screeny logow dynamicznych
  20. Zauważyłem również że na rozruchu zimnego silnika nie włącza się ssanie a wcześniej działało
  21. Na logach z tego co wiem napewno sonda nr 2 nie wskazywała żadnych wartości wiec jutro nią się zajmę i dodatkowo zrobię screeny logow . Wiem napewno ze w aucie byla robiona mapa silnika zeby zwiekszyc moc , Czy to mialo by jakies znaczenie do w/w usterek ?
  22. Cześć . Nazywam sie Piotrek i jestem tutaj nowy . Jeżdżę Audi a4 1.8 t BFB w wersji sedan . Pozdrawiam wszystkich
  23. Rozrząd ustawiony poprawnie - sprawdzany przez innego mechanika . Jakies inne pomysly na rozwiazanie usterki ?
  24. Własnie tez to obstawiałem . Jutro sprawdzę rozrząd i dam znać czy pomogło . Dzięki za wskazówkę
  25. Witam . Moje Audi a4 b6 1.8t 2003r w wersji sedan , silnik BFB 163km podniesiony na mapie silnika do 190 km . Otóż mam następujący problem auto po odpiecu klem akumulatora wyświetla błędy (błąd silnika,EPC,trakcja ) oraz nie ma mocy , turbo nie pracuje . Po podpięciu pod komputer wyskakuje następujące błędy : - nie działa sonda lamba nr 2 - czujnik nr2 pedała przyspieszania gazu nie działa - zbyt wysoka dawka paliwa Chciałbym również dodać ze auto jeździło dobrze i nie pojawiały się w/w bledy do czasu gdy zostały odpięte klemy akumulatora oraz czujniki,wtyczki itp poniewaz w aucie dokonywane były naprawy : - wymiana kompletnego rozrządu - wymiana uszczelki spod klawiatury - uszczelnienie wydechu na złączkach elastycznych - wymiana tarcz hamulcowych przednich Auto przy probie rozruchu dłużej kreci , można normalnie jechać tylko jest słabe . Proszę o pomoc . Zawartość dodana 41 minutes later Proszę o w miarę najszybsza pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.