Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chudy155a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chudy155a

  1. Ten element zaznaczony w kółeczku
  2. Chudy155a opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem strasznie wali pod klapa zaworów po ostatniej jeździe autostrada ponad 200 km/h , 1.8t BFb 163km . Po ściągnięciu pokrywy mogę wcisnąć napinacz palcami w dol czy tak czasem nie powinno być ?
  3. Witam powie mi ktoś gdzie jest wtyczka czujnika abs a4b6 cabrio ? lewy tył (strona kierowcy ) mam do wymiany czujnik i nie wiem gdzie ta wtyczka jest boczek kanapa zrzucona , gdzieś do środka idzie ;/ *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
  4. witam mam problem otóż kilka dni temu wpadłem na płon przez moją głupotę ;/ . tylne koło wpadło delikatnie do środka i auto pływa , byłem na stacji diagnostycznej i zostało stwierdzone że belka jest ok ale wachacz jest jakoś bardzo, bardzo blisko osłony tarczy nie wiem czy tak ma być pomocy ;/ Już nie wiem gdzie szukać przyczyna na oko jest wszystko ok ale koło nadal krzywe ;/
  5. Chudy155a opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem z 1.8t 163km wywala mi takie błędy i przy okazji temp stoi na 90 na zimnym po nocy jak przejadę 3-4km dochodzi do 130stopni piszczy na na fisie a na kompie pokazuje 90stopni.
  6. 16618 Boost pressure regulation: limit exceeded(overboost condition P0234-001 Upper :o,ote Exceeded Takie cos wywala po usunięciu turbina chwilę normalnie reagowała i za chwilę znowu to samo i znowu raz dobrze raz nie.
  7. Witam mam mały problem z moim audi otóż jak jej otworze to do 3 tys ładuje turbo aż wciska w fotel po przekroczeniu tej wartości już ma problem z przyśpieszaniem . Natomiast gdy przyśpieszam powoli i po przekroczeniu 3 tyś jej otworze to już idzie normalnie , tak jak by przy szybkim przyspieszaniu się coś zawieszało . Od czego zacząć sprawdzanie?
  8. Witam Mam na imię Kamil i jestem posiadaczem s3 (BAM) kopniętej na 290km;) Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.