- Wymiana silnika
-
Wymiana silnika
Witam, mam silnik 1.8T AVJ czeka mnie wymiana czy mogę włożyć inny bez żadnych przeróbek?
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
Rozwiązałem problem i powiem tak należą mi się batogi, dolna oslona silnika powodowala ten dźwięk ulatującego powietrza, teraz pozostaje zrobić logi i stwierdzic co pomogło DV, wrzuce jak znajde chwilę...
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
Dobra postaram sie nagrac film, oraz loga z kanalu 115, tylko dziwie, ze to sie zaczelo po zmianie DV dziwnym trafem, sprawdze jeszcze ta plecionke, tylko to jakby spod machy slychac...
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
przykładowo to nie jest ten dźwięk, taki dzwięk był gdy było wszystko ok (przed wyjeciem DV)
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
Nawet ciezko to okreslic pojawia sie dopiero jak kawalek rozpedze auto, I jak sie rozpedze powyzej 2000 to skrzeczy ciagle gdy rozpedzam auto jak i na miedzy biegu, oraz gdy utrzymuje predkosc, jak puszcze gaz I lece na luzie to skrzeczy chyba najbardziej, nawet slychac chwile jeszcze gdy obroty juz sa na 800 tak jakby jeszcze uchodzily jakies resztki cisnienia, zwolnie I jadac do 2000tys cisza, gdy delikatnie przekrocze I zawalniam ponizej znow chwile slychac jakby wypluwal jakies resztkowe cisnienie spod weza.
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
zdjąłem dolot z przeplywki zatkalem odme i dmuchałem ustami bo póki co tylko taki dostęp mam, no i gdzieś ulatuje delikatnie powietrze w dolocie jeszcze nie namierzyłem gdzie, tylko pytanie czy to może robić takie cuda, że logów nie mogę nawet zrobić? bo to skrzeczy tak glośno że słychać w promieniu 100m, zastanawiam się już czy to wogóle dzwięk wydobywa się z DV, jakby go amputować aby się upewnić
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
jak to mozliwe aby było az tak niskie podcisnienie w kolektorze, ze nie mozeze wciagnac tloczka DV?
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
dolot na swoim miejscu, niestety to nie to...
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
chyba znalazłem ten zaworek odmy tzn drugi koniec węża od niego najprawdopodobniej, dmuchalem i w strone kolektora normalny przpływ, w odwrotną czyli do bloku delikatnie przepuszcza, najlepsze jest to, że podłączylem DV bezpośrednio do kolektora i nadal skrzeczy pod maską a DV na 100 sprawny.... ma ktoś jakiś pomysł, proszę o rady bo opadam z sił już...
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
zaworki zwrotne posprawdzane - ok, zawór od odmy nie mogę zlokalizować, sprawdzilem N249 na zasadzie przepływu powietrza pomiędzy wszystkimi rurkami w stanie otwartym i zamknietym wygląda na sprawny, jak zdejmowałem zaworek zwrotny to uszło powietrze czyli po drugiej stronie wszystko szczelne i już mi się kończą pomysły, a najlepsze jest to, że jak spowrotem zakładam stary DV to też skrzeczy pod maską, gdzie wcześniej było cicho, obracanie w którąkolwiek strone nic nie daje, chciałem włożyć stary bo potrzebuje auta i tu zonk, czy można spróbować na sprawnym DV podłączyć go bezpośrednio do kolektora? Pomocy!!!
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
dostanę się do tego zaworka na odmie od góry bez zdejmowania kolektora? i jak najprościej sprawdzić podcisnienie wychodzące z N249? czy wystarczy odpalić i przyłożyć na wylocie palec i będzie odczuwalne zasysanie?
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
przewód szczelny, czyli padnięty N249, lub nie ma on doprowadzonego podciśnienia, dobrze rozumiem?
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
hej, powiedźcie mi co jest grane wymieniłem DV (stary miał dziurawy tłoczek) po zamontowaniu nowego skrzeczy mi głośno pod maską na sprawnym, gdzie na uszkodzonym byla cisza, o co tu chodzi?
-
Prośba o sprawdzenie logów, dusi się na wyższych obrotach
Ok dzieki, czekam, a dv juz zamowiony...
jim8
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta