Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

topjes

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Niestety nie. Jedna osoba się kiedyś odezwała i zaproponowała 550 zł za "naprawę" tego. Jak zapytałm grzecznie co wchodzi w zakres takiej naprawy i dlaczego 550 zł to zostałem zwyzywany od cwaniaków, którzy szukają taniochy. Druga osoba proponowała mi usługę sformowatania całego systemu multimedialnego i instalację od nowa. Jakoś to nie wzbudziło mojego zaufania czy jest to warte kasy (znowu kilkaset złotych) i efektu. Więc się nie skusiłem na takie zabiegi. Będę za około miesiąc miał przeglad w ASO to podpytam czy oni takie rzeczy ogarniają. Inna sprawa, że k...ca mnie bierze jak widzę u kumpla w Madzie 6, ze ma nawigację Google po prostu w połączeniu z telefonem komórkowym. Dobijają mnie takie rzeczy w markach premimum jak Audi, żę wszystko musi być 10 razy bardziej skomplikowane niż normalnie.
  2. Nie da się przełączyć na telefon wewnętrzny - nie jestem pewien czy o to Ci chodzi. Po próbie zmiany telefonu na wewnętrzny, system się resetuje, potem włącza, a potem inicjuje telefon wewnętrzny, po czym pisze "Sprawdź kartę SIM". Z każdą kartą wkładaną jest taki sam efekt.
  3. Potem zrobię fotę i prześlę, ale zakładam, że najnowszy. Tydzień temu aktualizowałem mapy i soft do najnowszej wersji. Problem wygląda tak samo przed jak i po aktualizacji.
  4. Hej, Mam od 2 tygodni sprowadzone z Niemiec Audi A7 (rok produkcji listopad 2013, modelowy 2014). Wszystko jest ok, poza tym, że widzi wkładanych kart SIM do MMI. Sprawdzane były Play, nju i T-Mobile, które prawidłowo są aktywowane. Na MMI w szczegółach (online status po angielsku) jest komunikat cały czas, że szuka sieci. Potem wywala komunikat, żeby sprawdzić kartę SIM. Gdzieś tu znalazłem na forum wątek o tym, że może to być problem z simlock (?) Nie wiem czy to jest w ogóle realne, ale ja za bardzo innego pomysłu już nie mam. Pytanie, czy rzeczywiście takie sim locki na aucie z Niemniec mogą być, czy może być inna przyczyna i kto ewentualnie w Warszawie-Łodzi-Katowicach-Wrocławiu (kolejność preferowana) mógłby się podjąć zdjęcia takiego simlocka. Z góry dzięki za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.