Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MishaGD

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    Cewki sprawdzali w Aso wymienili jedna na nowa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    Teraz zobaczyłem ze nie ten dział [emoji849] Pacjent A4b6 1,8T BFB Nie mam kabla narazie. Odme jutro sprawdzę ale czy przez to wypadały by zapłony i to odrazu wszystkie 1,2,3,4 Chodzi o ten wężyk ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. MishaGD opublikował(a) temat w 1.8T
    Wiem ze temat rzeka ale nie mam już pomysłów na niedogrzanym silniku przy większym obciążeniu w okolicach 2-3tys obrotów zaczyna szarpać i po chwili mruga check. Powyżej 3tys idzie już normalnie . Jak przyspieszam delikatnie jest wszystko ok. Silnik rozgrzany to jest ok czasem zdazy się ze szarpnie. Dzieje się tak na lpg na benzynie czuć jakby bardzo delikatne i to nie zawsze. Świece wymienione na platynowe NGK Cewki sprawdzone Listwa wtryskowa lpg również wymieniono ale nie przyniosło żadnego efektu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. MishaGD opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, czy ktoś spotkał się z tego typu błędem? Wyskoczył mi podczas deszczu dodatkowo zaświeciło się ESP i EPC Silnik stracił moc. P2138 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch "D"/"E" Voltage Correlation Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    U mnie tam chyba nie ma trójniak. Wyglada jakby wychodziło to z kolektora zaraz obok czujnika temperatury powietrza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. MishaGD opublikował(a) temat w 1.8T
    Może ktoś mi napisać od czego to podciśnienie? U mnie ktoś to zaślepił śrubka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    Ok okazało się ze przerwany był kabel we wtyczce [emoji23] a w aso chcieli 250 za czujnik. Dobrze ze wpierw sprawdziłem kable Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    Napisze mi ktoś jakiej firmy najlepiej kupić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jeszcze jedno pytanie radio które teraz włożyłem ma oznaczenie 4B0035 192H C Czy to radio DX ? Wgram na to mapę pl/cz 2013? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Hyba jednak coś z radiem...włożyłem inne navi i gra jak tralala. Możliwe zew tym poszła końcówka mocy ? Wysłane z calkulator za pomocą Tapatalk
  11. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ok zaraz sprawdzę chodzi o kabel nr 2 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Tylko wg vin w aucie fabrycznie siedziała navigation plus. Kostki wszystkie są i nie wyglada na zmote Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Kupiłem auto z takim radiem i niestety brak dźwięku w głośnikach. Sprzedawca twierdził ze radio grało tylko coś ze wzmacniaczem się dzieje i raz działa raz nie. Zmieniłem radio na symphony i wszystko działa. Wkładam navi i cisza. Podczas przeszukiwania menu wyświetlił mi się komunikat: Źródło audio jest mute ale nie wiem jak to mute można wyłączyć. Pomoże ktoś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. MishaGD odpowiedział(a) na MishaGD temat w 1.8T
    Ok dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.