Treść opublikowana przez MishaGD
-
Losowe wypadanie zapłonow
Cewki sprawdzali w Aso wymienili jedna na nowa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Losowe wypadanie zapłonow
Teraz zobaczyłem ze nie ten dział [emoji849] Pacjent A4b6 1,8T BFB Nie mam kabla narazie. Odme jutro sprawdzę ale czy przez to wypadały by zapłony i to odrazu wszystkie 1,2,3,4 Chodzi o ten wężyk ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Losowe wypadanie zapłonow
Wiem ze temat rzeka ale nie mam już pomysłów na niedogrzanym silniku przy większym obciążeniu w okolicach 2-3tys obrotów zaczyna szarpać i po chwili mruga check. Powyżej 3tys idzie już normalnie . Jak przyspieszam delikatnie jest wszystko ok. Silnik rozgrzany to jest ok czasem zdazy się ze szarpnie. Dzieje się tak na lpg na benzynie czuć jakby bardzo delikatne i to nie zawsze. Świece wymienione na platynowe NGK Cewki sprawdzone Listwa wtryskowa lpg również wymieniono ale nie przyniosło żadnego efektu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P2138
Witam, czy ktoś spotkał się z tego typu błędem? Wyskoczył mi podczas deszczu dodatkowo zaświeciło się ESP i EPC Silnik stracił moc. P2138 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch "D"/"E" Voltage Correlation Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zaślepione podciśnienie
U mnie tam chyba nie ma trójniak. Wyglada jakby wychodziło to z kolektora zaraz obok czujnika temperatury powietrza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zaślepione podciśnienie
Może ktoś mi napisać od czego to podciśnienie? U mnie ktoś to zaślepił śrubka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
Ok okazało się ze przerwany był kabel we wtyczce [emoji23] a w aso chcieli 250 za czujnik. Dobrze ze wpierw sprawdziłem kable Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
Napisze mi ktoś jakiej firmy najlepiej kupić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Jeszcze jedno pytanie radio które teraz włożyłem ma oznaczenie 4B0035 192H C Czy to radio DX ? Wgram na to mapę pl/cz 2013? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Hyba jednak coś z radiem...włożyłem inne navi i gra jak tralala. Możliwe zew tym poszła końcówka mocy ? Wysłane z calkulator za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Ok zaraz sprawdzę chodzi o kabel nr 2 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Tylko wg vin w aucie fabrycznie siedziała navigation plus. Kostki wszystkie są i nie wyglada na zmote Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak dźwięku w głośnikach navigation plus
Kupiłem auto z takim radiem i niestety brak dźwięku w głośnikach. Sprzedawca twierdził ze radio grało tylko coś ze wzmacniaczem się dzieje i raz działa raz nie. Zmieniłem radio na symphony i wszystko działa. Wkładam navi i cisza. Podczas przeszukiwania menu wyświetlił mi się komunikat: Źródło audio jest mute ale nie wiem jak to mute można wyłączyć. Pomoże ktoś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
Ok dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
I ten błąd nie ma nic wspólnego z przepływomierzem ? Jest to osobny czujnik tak? Bo różnie piszą na forach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
Ok zaraz sprawdzę. Dzięki za info. Czujnik można kupić w zamienniku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113 audi a4b6 1,8t BFB
Gdzie znajduje się ten czujnik? Bo ostatnio wyskakuje mi ten błąd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd P0113
Gdzie szukać przyczyny przeszukałem internet trochę i są różne informacje. Czy ten czujnik jest zintegrowany z przepływała czy w innym miejscu siedzi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim Mam na imię Radek [emoji16] Moje audi to A4b6 1,8t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk