Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian067

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. damian067 odpowiedział(a) na damian067 temat w 2.5TDI
    a po zatem zaperdal... można na szybkich drogach a na takich miejscowych sam pewnie wiesz jak to wygląda taniej wynosi wstawić znak ograniczenie pretkosci niż naprawić drogę:)
  2. damian067 odpowiedział(a) na damian067 temat w 2.5TDI
    z tego co mi wiadomo pierścienie są zrobione ze stopu żaro odpornego które prawdopodobnie sa odporne na temperaturę kolego pojeździmy okaże się dzieki za rade mam nadzieje że bd dobrze na każdej wulkanizacji mówili że na plastiku takim każde kolo się kręci że teraz koło utrzymują śruby nie piasta wiec sam nwm ile ludzi tyle opinii Pozdro kolego życze powodzenia i przyczepności
  3. damian067 odpowiedział(a) na damian067 temat w 2.5TDI
    kolego nie miałeś racji z tymi felami założyłem jeżdżę już parę dni i wszystko jest git nic nie obciera ani nic te fele sa od merca w najbliższym czasie wrzucę zdj et na nich jest47 a na poprzedno jeżdziłem na org felach od s-line które et miały 45 wiec mnie dziwiło czemu miały by te nie pasować. najważniejsze ze jest git pasuje wszystko
  4. damian067 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam chciałbym się dowiedzieć od ekspertów czy nadadzą się alufelgi 5x112 et 47 17" interesuje mnie czy to odsadzenie nie bd za duże i czy plastikowe pierścienie centrujące z allegro za małe pieniądze zdają egzamin i się pewnie na nich jedzie posiadam audi a4 b6 2.5 tdi 163 km Dzieki z gory i pozdrawiam
  5. damian067 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Otóż mam problem z odczuwalnym szarpanieciem delikatnym jadąc na równych obrotach i gwałtownie przyspieszając koło 3000 obr i 4000 . Problem zaczął się jakieś 2 tyg temu zaprowadziłem auto do mechanika na wymianę oleju przegubu zew z lewej str kość od dolnego wahacza wszystkie filtry i po odebraniu autka czułem te dziwne szarpnięcia których wcześniej nie było jak pojechałem do niego kolejnego dnia stwierdził że to wina skrzyni. nie dawało mi to spokoju bo przed naprawa skrzynia była igła. zaprowadziłem autko do dużego warsztatu gdzie zajmują się samymi skrzyniami automatycznymi i stwierdzili po wszystkich testach ze skrzynia jest igła . i te szarpnięcia są powodowane przeniesieniem napędu . Czy ktos z was może miał taki problem??? prosił bym o jakieś porady co może być nie tak moje autko to a4 b6 2003r 2.5 tdi 163km dziękuje z góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.