Witam ostatnio zaobserwowałem ze na biegu jałowym pojawia się niebieski dym dużo go nie leci ale leci oczywiście tylko przy odcince , do 4 tys nie leci nic
zauwazylem jeszcze ze w niskich obrotach przy jeździe około 1500-2300 trochę się trzęsie
ogolnie odpala na strzała nie ma z nim problemu
prosze o rady
nie wiedziałem tez jaki był lany wcześniej olej , zalałem go valvoline 5w/30 może to ma jakaś przyczynę auto licznikowo ma prawie 210 tys
Do zrobienia mam uszczelkę pod klawiatura oraz korek w zbiorniku wyrównawczym ponieważ gotuje się woda i leci mi gdzieś z przodu silnika z lewej strony ponieważ waż jest mokry
Witam , jestem nowy temat może był poruszany ale nie mogę znaleźć
otoz mam problem ze swoją audi leci mi dym spod maski najprawdopodobniej leci olej na kolektor ponieważ leci dym , jak stoję przed maska to z prawej strony z tylu silnika , dym leci tylko na odpalonym silniku , gdy zgasze nic niepokojącego się nie pojawia
uszczelki pod klawiatura niby nowe , co może być przyczyna ?