Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żołnierz 454

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Żołnierz 454

  1. Żołnierz 454 odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    Iskra jest
  2. Żołnierz 454 odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    Ok coś jeszcze wziąć pod uwagę ?
  3. Żołnierz 454 odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    Temperaturę z czujnika płynu chłodzącego ? Jeśli go wyjmę to nic nie da ? Nie wiesz który blok pomiarowy ?
  4. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam mam taki problem , auto chodziło idealnie , stało około 4 dni , podszedłem odpaliłem ja z pierwszego zaczęła kulawo chodzić , więc zgasiłem i chciałem ją odpalić ponownie , ale już się nie da , żadnych błędów nie ma , świece mokre więc dochodzi paliwo ale są czarne mocno brudne , co mogło się stać ? Rozrząd na miejscu
  5. Tak wiem gdzie jest koło oski tylko nie wiem jak to wyjąć Ogólnie auto stało się takie bardziej czule ponieważ przy zmianie biegów szarpie trochę może to mieć wpływ?
  6. Czujnik prędkości tak? Ale myślisz że wtyczka? Żeby go zdemontować trzeba wyjąć skrzynie?
  7. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu akumulatora wskaźnik paliwa pokazuje dobrze i znika check ale predkosciomierz nie działa, po około 15 min wraca problem wskaźnik lata a wyskakuje check.
  8. Niestety to nie nic z licznikiem, wyciągnąłem go dzisiaj i wszystkie kostki jak należy, teraz jeszcze nie raz wyskoczy Oil sensor, czy może mieć to coś związane z czujnikiem prędkości?
  9. Mam problem, predkosciomierz nagle zaczął falowac czyli stoi na wartości 0 nie raz drga do 30 km/h nie raz do 50km/h nie raz chwilę się trzyma i znowu wskakuje na 0, wyskoczył check, na fisie błąd spalanego paliwa ponieważ wartość wynosi 40l/100km i źle pokazuje wskazówka paliwa ponieważ miałem prawie rezerwę a pokazywalo pełen zbiornik zaraz pół i tak co chwilę. Jeśli wskazówka paliwa zmienia położenie to komputer inaczej podaję dystans do pokonania. Pomoże ktoś jaka może być przyczyną? VID_20191007_110612.mp4 Zauważyłem że nie raz kręci się do 6 tys z odcinka a nie raz do 6.5tys ale jednostajnym dźwiękiem
  10. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Mój silnik w a4 b6 2.4 bdv umiera, postanowiłem zrobić swap na 2.8 v6 193 km dużo zabawy, ktoś przerabial temat?
  11. Przy odpalaniu zumnego puści baczka małego jak jest rozgrzany to wypuści większego im większa temperatura baczek jest większy, ogólnie śmierdzi nie olejem tylko gryzą y dym ale ciemny niebieski
  12. Od wymiany do wymiany gdzieś 3l
  13. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam mam problem z Audi a4 b6 2.4 gdy auto odpalam z rana nie dymi nic, po rozgrzaniu i chwilowym postoju gdy temp spadnie na 70 80 stopni przy odpalaniu widoczne jest chwilowe dymienie niebieskim dymem, woda stoi w miejscu, dodam że przy jeździe nie puści nawet dymka, miał ktoś taki przypadek? Z góry dzięki
  14. Sprawdzałem w tych rurach gumowych niby są całe
  15. Witam mam problem z jednym światłem stop który znajduje się na klapie bagażnika, wersja Avant. Lampy działają poprawnie, wymieniony czujnik stopu ponieważ pokazywał błąd ESP, światło stopu na klapie świeci cały czas nawet po wyjęciu kluczyka i zamknięciu auta, sprawdzone żarówki, odlaczalem lampy po kolei światło nadal świeci, błąd się pokazujący na fisie to Bremslicht i bremslichtmitte. Proszę o pomoc
  16. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam posiadam silnik 2.4 v6 mam taki problem ponieważ występują u mnie drgania czy stoje czy jadę najbardziej na wysokich obrotach , podczas przyspieszania najbardziej na 4 5 biegu . Drgania sa takie ze aż wszystko buczy silnik ma moc , lata drążek zmiany biegow ale nie mocno , a największy problem w tym ze drgania wystepuja a zaraz ich nie ma dzisiaj auto przegoniłem i drgania ustały ktos wie co to za problem ?
  17. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem z światłem stopu na klapie oraz z podświetlaniem tablicy rejestracyjnej w b6 avant świecą one cały czas nawet po zakluczeniu auta bledy jakie wyskakują to bremslicht oraz bremslicht mitte prosze o pomoc
  18. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam przestawił się rozrząd o 5 ząbków , czy warto otwierać głowice ? Czy mogło coś zostać z niego czy tylko mogły pójść zawory?? auto samo gasło na postoju , była jedna próba odpalenia Po ustawieniu rozrządu nie ma kompresji tzn jeden cylinder ma 7 bar
  19. Proszę o radę
  20. Nie chce odpalić ale kręci
  21. Jest to możliwe ? Pasek nie strzelił
  22. Żołnierz 454 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam , ostatnio miałem taki przypadek , jechałem nagle auto straciło wspomaganie i zaczęło coś piszczeć , zjechałem zgasiłem odpaliłem , auto chwile pochodzilo , pojawiło się trochę dymu po czyn auto zgasło i nie chce odpalić .widzę ze rozwalony jest napinacz paska klinowego lub jedno z kół , czy to może być przyczyna ?
  23. Witam , od pewnego czasu droczę się z wyciekiem płynu chłodniczego patrzyłem od spodu , leci po alternatorze i później na miskę olejowa nic więcej nie widać , leci dopiero po mocnym rozgrzaniu woda cały czas stoi na 90 stopni druga sprawa to to ze je bardzo dużo oleju jakieś 200 ml na 200 km z tylu nie widać niebieskiego dymu na postoju tez wkrecilem na wyższe obroty i nic nie widać , olej mam zalany valvoline 5w/30 silnik 2.4 pomoze ktoś ?
  24. Witam mam problem z płynem chłodniczym otóż po normalnej jeździe nic się nie dzieje można otworzyć korek , po ostrej jeździe woda w zbiorniku zaczyna bulgotać po otwarciu korka oraz wylatuje a wskaźnik pokazuje cały czas 90 stopni ostatnio po ostrym przegonieniu stanąłem zobaczyłem czy wszystko Ok i było , pojechałem dalej znowu przegonilem i od razu zgasiłem po chwili wyleciało mi trochę płynu z okolic pompy wody chyba korek wymieniłem nie ma pęcherzyków w zbiorniku ,płyn czysty olej tez nic nie ubywa ostatnio zobaczyłem tez ze waż który idzie do pompy wody nie jest do końca wsuniety ale po normalnej jeździe nic się nie dzieje pacjent 2.4 v6 co do wiatraków to jeśli stanę przed maska silnik rozgrzany wiatrak po prawej stronie nie chodził lecz po chwili się załączył klimatyzacja wyłączona prosze o pomoc
  25. Witam po dynamicznej jeździe Bulgota mi woda w zbiorniku wyrównawczym i wycieka , przy spokojnej jeździe nic takiego się nie pojawia ostatnio odpaliłem auto na zimnym otworzyłem zbiornik chodził na otwartym aż do rozgrzania żadnych pęcherzyków nie widać normalnie grzeje ciepło normalnie równo chodzi ostatnio wróciłem z trasy , w zbiorniku nic się nie działo otwarłem korek po chwili pojawiło się trochę bombli które po chwili znikły widze ze korek jest dosyć stary , gumka jest już zajechana czy to może być przyczyna ogolnie gdy bulgota woda wskaźnik temp stoi na poziomie 90 stopni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.