Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z płynem chłodniczym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem z płynem chłodniczym otóż po normalnej jeździe nic się nie dzieje można otworzyć korek , 

po ostrej jeździe woda w zbiorniku zaczyna bulgotać po otwarciu korka oraz wylatuje a wskaźnik pokazuje cały  czas 90 stopni ostatnio po ostrym przegonieniu stanąłem zobaczyłem czy wszystko Ok i było , pojechałem dalej znowu przegonilem i od razu zgasiłem po chwili wyleciało mi trochę płynu z okolic pompy wody chyba 

korek wymieniłem 

nie ma pęcherzyków w zbiorniku ,płyn czysty olej tez nic nie ubywa 

ostatnio zobaczyłem tez ze waż który idzie do pompy wody nie jest do końca wsuniety ale po normalnej jeździe nic się nie dzieje 

pacjent 2.4 v6 

co do wiatraków to jeśli stanę przed maska silnik rozgrzany wiatrak po prawej stronie nie chodził lecz po chwili się załączył klimatyzacja wyłączona 

prosze o pomoc 

Opublikowano
19 hours ago, Żołnierz 454 said:

Witam

mam problem z płynem chłodniczym otóż po normalnej jeździe nic się nie dzieje można otworzyć korek , 

po ostrej jeździe woda w zbiorniku zaczyna bulgotać po otwarciu korka oraz wylatuje a wskaźnik pokazuje cały  czas 90 stopni ostatnio po ostrym przegonieniu stanąłem zobaczyłem czy wszystko Ok i było , pojechałem dalej znowu przegonilem i od razu zgasiłem po chwili wyleciało mi trochę płynu z okolic pompy wody chyba 

korek wymieniłem 

nie ma pęcherzyków w zbiorniku ,płyn czysty olej tez nic nie ubywa 

ostatnio zobaczyłem tez ze waż który idzie do pompy wody nie jest do końca wsuniety ale po normalnej jeździe nic się nie dzieje 

pacjent 2.4 v6 

co do wiatraków to jeśli stanę przed maska silnik rozgrzany wiatrak po prawej stronie nie chodził lecz po chwili się załączył klimatyzacja wyłączona 

prosze o pomoc 

Mnie zawsze uczono, że na rozgrzanym silniku nie otwiera się korka od płynu chłodniczego bo ci go wywali - różnica ciśnień, płyn zwiększa swoją objętość co skutkuje jego "wywaleniem" - po co otwierasz korek?

Jeżeli nie masz ubytków, temperature stoi na 90st to nie kombinuj, bo jest ok.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy.

Ostatnio dostrzegłem takie o to zjawisko pod maską. Taki osad jakiś powstał na łączeniu. Jest powód do zmartwienia? 

Pisze tutaj bo nie wiem gdzie dokładnie napisać a nie chcę tworzyć nowego tematu. 

 

20170819_170154.jpg

20170819_170224.jpg

Opublikowano

To rurą płynie płyn chłodniczy, jeżeli masz taki biały nalot oznacza to, że własnie tam powolutku wycieka ci płyn. Skoro nie masz zacieków a tylko taki nalot to na razie zostaw to i obserwuj. Jeżeli zacznie z tego cieknąć to będziesz musiał to naprawić czyt. wymienić gumowy wąż lub zmienić opaskę/dokręcić ją.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.