- Nie odpala
-
Nie odpala
Ok coś jeszcze wziąć pod uwagę ?
-
Nie odpala
Temperaturę z czujnika płynu chłodzącego ? Jeśli go wyjmę to nic nie da ? Nie wiesz który blok pomiarowy ?
-
Nie odpala
Witam mam taki problem , auto chodziło idealnie , stało około 4 dni , podszedłem odpaliłem ja z pierwszego zaczęła kulawo chodzić , więc zgasiłem i chciałem ją odpalić ponownie , ale już się nie da , żadnych błędów nie ma , świece mokre więc dochodzi paliwo ale są czarne mocno brudne , co mogło się stać ? Rozrząd na miejscu
-
Problem z licznikiem
Tak wiem gdzie jest koło oski tylko nie wiem jak to wyjąć Ogólnie auto stało się takie bardziej czule ponieważ przy zmianie biegów szarpie trochę może to mieć wpływ?
-
Problem z licznikiem
Czujnik prędkości tak? Ale myślisz że wtyczka? Żeby go zdemontować trzeba wyjąć skrzynie?
-
Problem z licznikiem
Po odłączeniu i ponownym podłączeniu akumulatora wskaźnik paliwa pokazuje dobrze i znika check ale predkosciomierz nie działa, po około 15 min wraca problem wskaźnik lata a wyskakuje check.
-
Problem z licznikiem
Niestety to nie nic z licznikiem, wyciągnąłem go dzisiaj i wszystkie kostki jak należy, teraz jeszcze nie raz wyskoczy Oil sensor, czy może mieć to coś związane z czujnikiem prędkości?
-
Problem z licznikiem
Mam problem, predkosciomierz nagle zaczął falowac czyli stoi na wartości 0 nie raz drga do 30 km/h nie raz do 50km/h nie raz chwilę się trzyma i znowu wskakuje na 0, wyskoczył check, na fisie błąd spalanego paliwa ponieważ wartość wynosi 40l/100km i źle pokazuje wskazówka paliwa ponieważ miałem prawie rezerwę a pokazywalo pełen zbiornik zaraz pół i tak co chwilę. Jeśli wskazówka paliwa zmienia położenie to komputer inaczej podaję dystans do pokonania. Pomoże ktoś jaka może być przyczyną? VID_20191007_110612.mp4 Zauważyłem że nie raz kręci się do 6 tys z odcinka a nie raz do 6.5tys ale jednostajnym dźwiękiem
-
Swap
Mój silnik w a4 b6 2.4 bdv umiera, postanowiłem zrobić swap na 2.8 v6 193 km dużo zabawy, ktoś przerabial temat?
-
Dymienie przy odpalaniu
Przy odpalaniu zumnego puści baczka małego jak jest rozgrzany to wypuści większego im większa temperatura baczek jest większy, ogólnie śmierdzi nie olejem tylko gryzą y dym ale ciemny niebieski
-
Dymienie przy odpalaniu
Od wymiany do wymiany gdzieś 3l
-
Dymienie przy odpalaniu
Witam mam problem z Audi a4 b6 2.4 gdy auto odpalam z rana nie dymi nic, po rozgrzaniu i chwilowym postoju gdy temp spadnie na 70 80 stopni przy odpalaniu widoczne jest chwilowe dymienie niebieskim dymem, woda stoi w miejscu, dodam że przy jeździe nie puści nawet dymka, miał ktoś taki przypadek? Z góry dzięki
-
Problem z światłami stopu
Sprawdzałem w tych rurach gumowych niby są całe
-
Problem z światłami stopu
Witam mam problem z jednym światłem stop który znajduje się na klapie bagażnika, wersja Avant. Lampy działają poprawnie, wymieniony czujnik stopu ponieważ pokazywał błąd ESP, światło stopu na klapie świeci cały czas nawet po wyjęciu kluczyka i zamknięciu auta, sprawdzone żarówki, odlaczalem lampy po kolei światło nadal świeci, błąd się pokazujący na fisie to Bremslicht i bremslichtmitte. Proszę o pomoc
Żołnierz 454
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta