Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Marcin0 odpowiedział(a) na Marcin0 temat w Audi A4 B5
    dzięki za odpowiedz dzisiaj będę zamawiac
  2. Marcin0 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam pisze z pewnym zapytaniem mam do wymiany ślizgi foteli przednich bo lekko luzno juz lata i słyszałem dziwne opinie o tych ślizgach z allegro ze niby nie pasują są złego rozmiaru czy miał ktoś z tym styczność ? bo nie wiem czy sie opłaca zamawiać z góry dzięki za informacje
  3. Marcin0 odpowiedział(a) na Marcin0 temat w Audi A4 B5
    nie koniecznie bo gdy włoze kluczyk do klapy bagaznika moge zamknac cały samochód jak i otworzyć i tak samo sama klapę ale gdy otwieram np z drzwi kierowcy wszsystko sie otwiera poza bagaznikiem jest zamkniety
  4. Marcin0 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam pewien problem jeśli chodzi o otwieranie klapy bagażnika mam centralny zamek wszystko chodzi ładnie sprawnie zamyka otwiera sie pompka dobra ale klapa bagaznika nie otwiera się gdy auto jest otwarte jedynie z kluczyka ale nie po całości . Co może być przyczyną ???? Prosił bym o pomoc z góry wielkie dzięki
  5. Marcin0 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam pisze z zapytaniem mianowicie gdy odpalam podgrzewanie lusterek od kierowcy strony chodzi elegancko a z drugiej nic i czy jest problem z wiązkom w lusterku czy cos innego czy może pomoże wymiana wkładu lusterka z cała mata grzewczą ? proszę o pomoc
  6. i gdzie znajduje się ten siłownik klapy regulacji temperatury
  7. Prawda ale climatronik powinien tak sie zachowywać na auto a nei na econ tak mi sie wydaje ?
  8. @Hezen dzięki za odp a da mi cos wymiana całego climatroniku bo i tak swiruje ten nawiew i sam zwieksza sie
  9. Witam mam taki problem mój climatronik od jakiegoś czasu wariuje a mianowicie gdy mam przykładowo nastawioną temperaturę na maxa czyli na HI leci nadal zimne powietrze na początku myślałem ze to może być problem z nagrzewnicą ale chyba nie bo nieraz jest oki a nieraz tak jak napisałem i tak samo nie mam ustawionej na automatyczne tylko econ i samo zwiększa prędkość nawiewu czy mam do wymiany climatronik czy coś innego ? z góry dzięki
  10. Witam mam taki problem mój climatronik od jakiegoś czasu wariuje a mianowicie gdy mam przykładowo nastawioną temperaturę na maxa czyli na HI leci nadal zimne powietrze na początku myślalem ze to moze być problem z nagrzewnicą ale chyba nie bo nieraz jest oki a nieraz tak jak napisałem i tak samo nie mam ustawionej na automatyczne tylko econ i samo zwieksza predkosc nawiewu czy mam do wymiany climatronik czy coś innego ? z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.