-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Witam , okazalo sie ze plus od alternatora ktory idzie do rozrusznia byl przetarty i dotykal blolu silnika dla tego szlo zwarcie ale dzieki za pomoc wiedzialem gdzie szukac ?
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Jest tak ze gdy dotkne alternatora i slinika to pokazuje ze jest ladowanie , a jak przytykam miernik do klam na akumulatorze to nie ma ladowania od spodu jest podlaczona masa od budy auta do bloku silnika
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Na mierniku pokazuje 14,3 ladowanie a na akumulatorze pokazuje ze jest 12;3 mechanik mowi ze poszedl rozrusznik i ma slaba mase
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Na akumlatorze pokazuje 12,40 a na altelnatorze14,37 pomocy jestem juz bez radny nie wiem co sie dzieje
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Na pewno jest podlaczony bo plus z akumulatora idzie do rozrusznika i masa od alternatora jest podlaczona do rozrusznika tylko ze rozrusznik przestal krecic gdy wymienilem alternator.
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Wyciagnolem alternator i dalem na sprawdzenie , okazalo sie ze nadaje sie do regeneracji wiec zakupilem nowy , ale na nowym sa dokladnie te same objawy tak jak bym nie mial wogule akumulatora . Masz moze jakies pomysly co to moze byc ?
-
Posiadam audi A4 b5 1.9tdi 110koni 97 r ucieka mi prad nawet podczas jazdy
Witam mam problem wymienilem caly silnik , podlaczylem wszystko silnik ladnie pracuje swiatla sie pala ogulnie jest ok , poza tym ze przejade jakies 14 km nagle swiatla mi przygasaja , kierunki przestaja dzialac , i zaczyna sie choinka swiecic na desce rozdzielczej . Myslalem ze to alternator wiec kupilem nowy lecz nagle przestal dzialac rozrusznik , gdy odpalilem go na pych znow to samo swiatla gasna pali się choinka prąd ucieka . Dontego jak juz sie zatrzymam zgasze swiatla i zapale je ponownie silnik gasnie pomocy bo juz mi sil brakuje gdzie moze byc usterka ?