-
[1.8t AVJ] Ciśnienie oleju
270 tys km
-
[1.8t AVJ] Ciśnienie oleju
Też tak własnie myslałem że niskie ciśnienie to jest ale chciałem się upewnić. Duzo pracy żeby ściągnać miske ? I czy da rade bez opuszcznia sanek?
-
[1.8t AVJ] Ciśnienie oleju
Witam mam pytanie dzisiaj mierzyłem ciśnienie oleju na gorącym silniku na wolnych obrotach i wyszło takie jak na zdjeciu. Mierzyłem ponieważ słychac na goracym silniku napinacz.
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Witam proszę o analizę logów http://log.malonetuning.com/chart/39578 http://log.malonetuning.com/chart/39721
-
stachu A4 B6 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Wielkie dzieki za info
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
a czy po wyrzuceniu kata spalanie nie zwiekszy sie ??
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Oto dzisiejsze logi: http://vaglog.com/log-002_033_W5UEno.html http://vaglog.com/log-115_118_E9nj6Y.html http://vaglog.com/log-003_020_c3Cc1E.html Wiekszej prostej w swojej okolicy nie znalazlem
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Jutro postaram się zrobić wszystkie logi. Bardzo możliwe że kat zapchany, co jakieś 300-400 km wywala blad P0420.
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Witam, proszę o ocenę logów Grupa 002: http://vaglog.com/log-002_Nq9B78a.html Grupa 115 i 118: http://vaglog.com/log-118_115_tZ8pia8.html