Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FrytaA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ponownie ,problem rozwiązany pojechałem na kompa i okazało sie ze padł przekaźnik 167 oraz przewód +który go zasilał był przetarty i masował .Dlatego takie dziwne napięcie było teraz wszystko gra .Co do samej pompy paliwa to zeby dostac sie do niej trzeba tak jak kolega wyżej pisał
  2. Witam serdecznie . Od paru dni borykam sie z dziwnym problemem w mojej A4, mianowicie od kupna auta pompa paliwa strasznie głośno pracowała .Byłem przygotowany ze kiedyś wysiądzie w końcu , kilka dni temu po próbie odpalenia auta no niestety audi kręciła ale nie odpaliła. Również pompy nie było słychać że pracuje , po kilku krotnym przekręceniu stacyjki pompka zadziałała . I tak działo sie przez dwa dni ze raz działała a raz nie ale w końcu postanowiłem wymienić na nową . Zakupiłem nową pompkę oraz nowy filtr paliwa ,dokonałem wymiany i tu znowu to samo sie działo .Postanowiłem podjechać na kompa może mnie na coś nakieruje ,0 kodów błędów ale jak pompka przestała działać to wywaliło z 10 błędów ( o turbinie ,sonda ,wtryski,przepływomierz , ciśnienia paliwa i wiele innych ) ale tylko wtedy jak pompka nie działała trochę to dziwne .Dziś po przejechaniu 40km dojechałem do celu i auto juz niestety odmówiło posłuszeństwo . Holowanie do domu .Postanowiłem trochę prześwietlić co go boli, bezpieczniki pompy ok nr.28 20A przekaźnik również ok nr chyba 370 ale napięcie na wtyczce pompy 1.4V i jak sprawdzałem miernikiem przejście na wtyczce ,to miernik wskazywał na + jak i na - przejście do karoserii . Te dziwne napięcie jest nawet jak wyjmę kluczyk ze stacyjki dopiero sie zeruje jak wypnę i włożę bezpiecznik nr. 29 20A ( sterowanie silnikiem ) . Nie mam pojęcia gdzie dalej szukać :/ Może ktoś miał podobny problem . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.