Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dancyk707

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I jak poradziłem sobie z tym problemem? Co było przyczyną? Kuźwa już zakupiłem ten zestaw ?
  2. Dzięks za info,wezmę continentala, jestem ciekaw jak te rolki wyglądają i pompa z tej firmy
  3. Witam, Zakładał ktoś może kpl zestaw continentala? Pompa wody i rolki też firmy Continental, przynajmniej tak wnioskuję, nr zestawu : CT1134WP1 Posiadam a4 B8 2009r 2.0 tdi 170km kod silnika CAHA. Właśnie jestem na kupnie rozrządu i ciężko znaleźć zestaw który zawierał by pasek continentala rolki INA oraz pompę Hepu. Tylko gotowe zestawy jak wyzej napisałem firmy Continental, INA, czy SKF. co sądzicie o tych zestawach? Dodam że mieszkam na wyspach. Pozdrawiam
  4. Witam , jest mozliwosc wygenerowania sygnału na RCA po wpieciu do któregos głosnika ja posiadam to urzadzenie : https://www.ebay.co.uk/itm/Car-Vehicle-RCA-High-to-Low-Line-Frequency-Audio-Stereo-Speaker-Level-Converter/232492578046?epid=4012997891&hash=item3621a334fe:g:970AAOSwfkdZin39 pozdrawiam
  5. Tak ,zalozylem nowa turbinę razem z gruszką. Dodam ze przejechalem juz tak z 15 tys km i dzwiek sie nasila z przebiegiem. Niestety bede mogł nagrac filmik dopiero za 2 tyg bo na urlop wyjezdzam
  6. Witam ,mam bardzo nietypowy przypadek , gdyz w moim silniku cos jest nie tak dokladnie to chodzi o glos który jest przedstawiony na tym filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=WBJxXwhjnnwOdgłos najbardziej jest slyszalny od puchy filtra powietrza.Byłem juz u kilku dobrych mechaników i nikt nie wie co to jest .Na pierwszy rzut wyglada ze to turbo poszło , wymieniłem na nowe i dalej to samo .Mechanicy sprawdzili:- wszystkie przewody od turbiny- egr - siatka wydechu-wałek rozrządu -szklanki-intercooler-rozrzad -cisnienie oleju Sam sprawdziłem broki , są na miejscu , sprawdzilem tez wszystkie węże , są szczelne połączenia tez Auto wg mnie niema mocy na niskich obrotach , kopci przy obciązeniu .Dodam ze na postoju tak tego nie slychac , w jezdzie duzo glosniej.aktualny przebieg samochodu 240000km ( realny ) auto z 2007r Dodam tez ze podczas mrozów ( ponizej -10 stopni) auto ciezko odpala .Na ciepłym silniku pali od strzała . Samochodem zrobiłem trasę anglia polska , przy sredniej prędkosci 140 km/h - 160 km/h spalił ponad 7l/100km w miejscu ok 8-9l /100km Prosze o pomoc
  7. Witam , czy to taki dzwięk ? Mam taki sam silnik 1.9 TDI BRB I mam ten sam problem , wszystko w normie a sie tucze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.