Treść opublikowana przez nieniedzielny
-
Problem z odpaleniem STAG
A więc, moja polonistka by mnie zabiła za to, że zaczynam zdanie od a więc ale czasy szkolne mam za sobą na szczęście i to nie tak, że nic z tej szkoły nie wyniosłem ale wygodnie się zaczyna zdanie od "A więc" A więc problem został zażegnany. W pon wieczorem zostawiłem samochód gazownikowi we wtorek zabrał się do pracy i odpalając rano zobaczył, że problem na szczęście istnieje. Podpiął pod komputer instalację i na listwie w ogóle nie było ciśnienia. Cały gaz wyparował pewnie do cylindra... Szybka wymiana wtrysków na nowe(instalacja na gwarancji) testował cały dzień auto i o to efekt(poranne dzisiejsze odpalanie): Także ten, temat można zamknąć, ew jeśli ktoś, ma pytania to odpowiem. Pozdrawiam i polecam gazownika
-
Problem z odpaleniem STAG
https://youtu.be/ULI7dnHqDXc Jeszcze raz wysyłam filmik Pozdrawiam
-
Problem z odpaleniem STAG
wrzucam link do odpalania mojego auta https://megawrzuta.pl/download/bc342ddd61926dcd5086d30b3ff28a9f.html Niestety trzeba pobrać chyba, że ktoś zna hosting gdzie od razu się tu wyświetli filmik. Pozdrawiam Podczas odpalania coś dziwnie huczy, może ktoś będzie wiedział co to... Niestety patent z odpalaniem od razu bez czekania nie działa...
-
Problem z odpaleniem STAG
powiem CI kolego, że mieszkam w Lublinie dopiero 5 lat i szczerze wziąłem gościa ze swoich stron ze względu na to, że wszyscy moi znajomi robili u niego i mega sobie zachwalaja, nawet Pan Rogowski od razu wiedział o kogo chodzi i nie miał co do niego żadnych zastrzeżeń. Także zobaczymy jak sytuacja się rozwinie a, do tego wypróbuje Twój "patent"
-
Problem z odpaleniem STAG
jasne wrzucę, nie ma problemu. Zauważyłem jeszcze jedną zależność, gdy jest rezerwa w zbiorniku gazu to jak by, krócej kręcił, chodź do ideału brakuje. Cholera dziwna sprawa ;D To samo mi powiedział Pan Adam Rogowski gazownik z Lublina, polecił żebym pojechał do swojego gazownika bo on tego zrobić nie może ze względu na to, że stracę gwarancję a tego nie chcę. Znowu żeby pojechać do swojego gazownika mam taki problem, że mieszkam od niego kawałek drogi.
-
Problem z odpaleniem STAG
Dzięki Ci kolego ;)) Ale jeszcze raz jadę jutro do swojego gazownika( do tej pory szczerze wszyscy go polecają, z gościem nie było nigdy problemu) i zobaczę czy sobie poradzi, ostatnio może wszystko na szybko zrobiła teraz zostawie mu autko na dłużej, zobaczymy... Jak sobie nie poradzi będę się do niego odzywał
-
Żarówki do jazdy dziennej
Korzystałeś kolego ? Możesz zarzucić fotkę jak wyglądają?
-
Problem z odpaleniem STAG
jesli chodzi o sprawdzenie gazu to sprawdzil na komputerze przy wlaczonym zaplconie czy nie puszczaja wtryski gazu a od reduktora odpiął rurkę i prawdził czy nie puszcza, moim zdaniem coś nie tak jest z wtryskami ... dziwna sprawa jak jest pusty zbiornik i jest na benzynie to odpala elegancko a jak jest troche gazu w zbiorniku to kreci i kręci... muszę podjechać do neigo chyba jeszcze raz
-
Problem z odpaleniem STAG
Witam serdecznie, tak jak powyżej napisałem, nie dawno zakupione autko i założona nowa instalacja STAG, przy odpalaniu samochodu nadwyraz długo rozrusznik kręci żeby odpalić samochód, jeśli chodzi o pracę w trakcie jazdy jest wszystko ok. Nie można się do niczego przyczepić. Byłem u gazownika sprawdził i wszystko szczelne... nie wiem co robić ;( Bebechy : Stag r250 Qnext + wtrystki W 02 BFC
-
Żarówki do jazdy dziennej
Witam serdecznie, ja jak w temacie. Poszukuje żarówek do jazdy dziennej, mam a4 b7 z xenonami i chyba żarówki do jazdy dziennej się spaliły bo przy trybie auto nic nie świeci, poleci ktoś jakieś żaróweczki mogą być ledy jeśli temat sprawdzony. Pozdrawiam cieplutko
-
Uchwyt na napoje problem
dziękuję kolego, podziałało ;))
-
Uchwyt na napoje problem
Witam serdecznie, zmagam się z problemem z którym nie wiem jak poradzić. Uchwyt na napój się nie otwiera, tak jak by był za głęboko, nie wiem jak go otworzyć, może jakieś pomysły? Naciskam i tak jak by się zablokował w środku ;/