Treść opublikowana przez nieniedzielny
-
Audi A4 1.8 TFSI 2011r jakie LPG?
Są już instalacje które nie ciągną benzyny. Ale koszt to około 11 tys. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem silnika
Niee nie wymieniłem nic. Zaczęło się to po wymianie? Kolejna sprawa to wygląda tak jak by co jakiś czas nie dostawał prądu do pompy paliwa ale czym jest to spowodowane... Daj znać będę bardzo wdzięczny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem silnika
Kolego mam ten sam problem. Nie potrafię go rozwiązać od hoho... Masz 1.8 t z gazem może? Jest na to rozwiązanie ale problem nie znika. Na pewno to nie pompa paliwa wymieniłem sam na nową nic ssie nie zmieniło. Polecam poczekać przy odpalaniu aż zgaśnie ok. Wtedy odpala od razu. Pozdrawiam jeśli rozwiążesz problem mam prośbę daj mi znać. Bo jak jadę do mechanika za każdym razem działa idealnie :/ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Na pewno spalin? Może to zapach oleju silnikowego? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik parkowania
Witam serdecznie jak wyżej poszukuje czujnika parkowania do A4 b7 Avant lz7l Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
4350k Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
Zarniki jakie zakupiłem to Osram Night Breaker kupiłem od gościa z forum pełna profeska szybko i sprawnie. Spisują się super chodź teraz myślę że bym kupił bielsze światło bo to jest lekko żółte w każdym razie koniec problemów Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Nie było okazji auto mam jakieś 4 miesiące... Elektronik powiedział że to raczej nie immobilizer. Niesteyy auto mogę zostawić u niego dopiero za tydzień więc dalej się pomecze z tym jak jest. Jeśli to. Immobiliser to gdzie zajrzeć? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Zauważyłem pewna zależność że gdy kończę jazdę gasze samochód i chce ponownie zapalić ni cholere nie chce a gdy zamknę go i otworzę z centralnego zamka odpala od tyka... Może to komuś coś zasugeruje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Pompa wymieniona na nową tzn wkład ten pierdolnik PCV również wymieniony... Tragedia cholera wie, jadę po trasie, na ciepłym silniku gasze go, chce odpalić nic... Brak pomysłów. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Po cewkach? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Przy włączonym zapłonie? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Jeśli chodzi o temat celem to tydzień temu wymieniłem wszystkie i świece również na nowki sztuki... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Chyba że problem jest na kablach
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
To akurat nie jest kwestia porannego odpalania tego jestem pewien czy zimny czy ciepły jeden uj Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Nie wiem jakie ciśnienie paliwa jest jak nie odpala. Ogólnie zamontowanym oryginał 4 bary. Używana ale chłopak z forum powiedział że sprawna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Dobry wieczór Borykam się od jakiegoś czasu z odpalaniem mojego samochodu. Stwierdziliśmy z mechanikiem, że do wymiany pompa paliwa. Wczoraj została wymieniona problem pozostał... Tak mam gaz ale to nie jest jego wina, wtryski nie zalewają. Sprawdzony samochód pod Vagiem błędów nie ma( no może prócz błędu z termostatem ale tak jak powiedział problem jest w większości tych silników i nie wadzi nikomu) Sytuacja wygląda następująco, włączam zapłon kręcę i kręcę i nic... Wyłączam zapłon kręcę i kręcę i nic po kolejnym włączeniu zapłonu zapala. Cholera wie o co chodzi. We wtorek jadę do elektronika może on coś poradzi. Do tej pory może ktoś się podzieli informacjami na ten temat, może ktoś juz podobny albo taki sam przypadek przechodził i udało mu się rozwiązać problem. Pozdrawiam
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
Temat zakończony pomogła wymiana żarników Pozdrawiam
-
Pasek Rozrządu
Mam książkę serwisowa nie ma tam wzmianki o okresie czasowym w przypadku tego silnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pasek Rozrządu
Kwestia tego że mam przebieg 115 tys i w k. Serwisowej jest info o zmianie rozrządu jest przy 180k Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pasek Rozrządu
Dzień dobry Mam pytanko czy orientuje sie ktoś jakiej firmy pasek rozrządu był wypuszczany fabrycznie z silnikiem BFB 1.8 T 163 km. A4 b7 2006 r. Zastanawiam się czy po kupnie auta ktoś nie zmienił na inny. Pozdrawiam
-
Palą się cewki
Może problem jest w nowej cewce może ona jest wadliwa Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
różnie kolego, ale masz ten problem czy go rozwiązałeś ? bo nie wiem czy żarniki czy przetwornice, jedno i drugie nie tanie Kolejna sprawa jak się zabrać za wymianę bo chyba zderzak trzeba ściągnąć nie ?
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
a może lepiej było by rozpiąć wszystko i poczyścić? Gdyby żarniki były ujowe to by chyba nie świeciły albo inny kolor by dawały
-
Xenony A4 b7 Stroboskop
Dzień dobry, Od zakupu auta no może chwile po zakupie borykam się problemem z xenonami. Sytuacja taka jak na filmiku który załączam poniżej. Sprawa jest o tyle dziwna, że czasem przejeżdżę 100/200 km i nic wszystko spoko a czasem po prostu stroboskop ;D Czasem lewy czasem prawy reflektor. Może ktoś już się spotkał z podobnym problemem i powie co to może być , czy przetwornice do wymiany czy co ;(
-
Problem z odpaleniem STAG
dzięki Panowie stawiam wirtualne za***iście zimne piwko, akurat w weekend możecie wyciągnąć z lodówki i wypić zdrowie Audi ;D