Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek949

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek949

  1. bartek949 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, problem z turbiną, auto stało kilka miesięcy z powodu mojego wyjazdu i powrocie oraz odpaleniu turbina chodziła jak na tym filmiku do momentu aż auta się nie przegoniło na autostradzie na 3tyś obrotach link: https://www.youtube.com/watch?v=WBJxXwhjnnw Teraz turbina gwiżdże tak jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=yTAwJDo-gLk Zdejmowałem rurę z turbiny i widziałem ten wirnik, starałem się nim ruszać poziomo lub pionowo i on stoi w miejscu nie ma luzów. Auto wcześniej wpadało w tryb awaryjny powyżej 3,5tyś obrotów, ale nie zawsze. Jakieś rady co się mogło stać ? Vag pokazuje przeładowanie.
  2. Najprawdopodobniej tak, mechanik mi też mówił żeby te gąbki wywalić bo tylko napusują więcej niż coś robią, zapomniałem o tym temacie ale już mam ten czujnik tylko nie wiem co zrobić z Crash Data
  3. Witam, zacząłem swoja przygodę z niebieską B6 bardzo źle a mianowicie wracając po zakupie jakiś rycerz ortalionu myślał że zdąży przelecieć przez skrzyżowanie na pomarańczowym i wleciał mi w bok auta naprawa z jego OC kasę dostałem już, w sumie nie mało (wyliczyłem sobie że po naprawie zostanie na jakieś mody i mały serwis) auto jest już robione u blacharza ale mam pytanie jak jest czujnik uderzeniowy w progu pod słupkiem B ( trzeba odkręcić pas bezpieczeństwa żeby go zobaczyć) to trzeba go wymieniać czy może zostać ? niby czujnik jest cały ale nie wiem czy tam nie ma czegoś takiego że po uderzeniu jest przerwa w obwodzie i trzeba nowy. Mój mechanik mówił też że będzie błąd Crash Data i trzeba wymieniać sterownik Air Bag (bo po wystrzeleniu poduszek on przestaje już działać) czy da się może usunąć jakoś to Crash Data żeby już nie grzebać i nie wymieniać tego sterownika AirBag?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.