Treść opublikowana przez kubus00152
-
Dziwne stuki
Hejo od czego mogą być te stuknięcia? Zaznaczę ze są tylko kiedy cofam i wcisnę hamulec. Czyżby przegub wewnętrzny? Poduszki silnika nowe, zawieszenie i amory też nowe. A4 b6 1.9 Tdi quattro. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
-
[B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Test górki zaliczony dzięki !
-
[B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Wymienione uszczelnienia pompek i vacum problem zniknal dzięki jutro jeszcze test górki
-
[B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
W takim razie robię i pompę vacum mam nadzieje ze to załatwi sprawę
-
[B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Dzis stojac pod gorke z rezerwa silnik wgl nie odpalil dopiero z plaka poszedl. :/
-
[B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Sruby w Aso czy w sklepie dostane ?- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Sam tego nie wymienie prawda ? Co potrzeba do tego zabiegu sruby jakieś + oringi, podkladki pompowtrysków ? Mniej wiecej koszta czesci ?- Analiza logów . Po odpaleniu trzęsie karoseria i dymi
Zrobiłem sam logi (niebylo nikogo do pomocy) ktoś pomoże odczytać ? auto dymi na niebiesko i telepie po rozruchu aż sie nie rozgrzeje trochę . podgiołem piny na pompkach. a więc : Log statyczny po rozruchu na zimnym : http://vaglogi.pl/log-003_013_023_5s7cSQu.html Log statyczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_3kD35.html http://vaglogi.pl/log-004_CmzrR.html http://vaglogi.pl/log-013_a07h00F.html http://vaglogi.pl/log-018_o869b.html http://vaglogi.pl/log-023_tyI2X6y.html Log dynamiczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_8e4uW.html http://vaglogi.pl/log-003_8zgzs0d.html http://vaglogi.pl/log-004_b7404y.html http://vaglogi.pl/log-008_7RRY71V.html http://vaglogi.pl/log-010_9w9JHfz.html http://vaglogi.pl/log-011_cZy90I6.html Grupowe : http://vaglogi.pl/log-001_004_60Q1oC6.html http://vaglogi.pl/log-003_008_011_16rv7S4.html http://vaglogi.pl/log-010_011_Z8qYn.html http://vaglogi.pl/log-003_011_UElEkW.html- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Pochodzi chwile jakieś 2 min i się zaczyna telepanie i dymienie . I tak przez ok 7 min później jest spokój- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Nie właśnie- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
U mnie odpala od strzała tylko dziwnie pracuje po odpaleniu przez parę minut- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Mrozów nie ma . Na czwartym zauwazylem ze wartosc dochodzila do 2.99mg/str :/- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Nikt nie pomoże ?- [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria
Czesc wszystkim Pacjent A4 B6 1.9 AVF .Zrobiłem sam logi (niebylo nikogo do pomocy) ktoś pomoże odczytać ? auto dymi na niebiesko i telepie po rozruchu aż sie nie rozgrzeje . podgiołem piny na pompkach. a więc : Log statyczny po rozruchu na zimnym : http://vaglogi.pl/log-003_013_023_5s7cSQu.html Log statyczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_3kD35.html http://vaglogi.pl/log-004_CmzrR.html http://vaglogi.pl/log-013_a07h00F.html http://vaglogi.pl/log-018_o869b.html http://vaglogi.pl/log-023_tyI2X6y.html Log dynamiczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_8e4uW.html http://vaglogi.pl/log-003_8zgzs0d.html http://vaglogi.pl/log-004_b7404y.html http://vaglogi.pl/log-008_7RRY71V.html http://vaglogi.pl/log-010_9w9JHfz.html http://vaglogi.pl/log-011_cZy90I6.html Grupowe : http://vaglogi.pl/log-001_004_60Q1oC6.html http://vaglogi.pl/log-003_008_011_16rv7S4.html http://vaglogi.pl/log-010_011_Z8qYn.html http://vaglogi.pl/log-003_011_UElEkW.html - [B6 AVF] Niebieski dym po odpaleniu i telepanie karoseria