Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubus00152

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubus00152

  1. kubus00152 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hejo od czego mogą być te stuknięcia? Zaznaczę ze są tylko kiedy cofam i wcisnę hamulec. Czyżby przegub wewnętrzny? Poduszki silnika nowe, zawieszenie i amory też nowe. A4 b6 1.9 Tdi quattro. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
  2. Test górki zaliczony dzięki !
  3. Wymienione uszczelnienia pompek i vacum problem zniknal dzięki jutro jeszcze test górki
  4. W takim razie robię i pompę vacum mam nadzieje ze to załatwi sprawę
  5. Dzis stojac pod gorke z rezerwa silnik wgl nie odpalil dopiero z plaka poszedl. :/
  6. Sruby w Aso czy w sklepie dostane ?
  7. Sam tego nie wymienie prawda ? Co potrzeba do tego zabiegu sruby jakieś + oringi, podkladki pompowtrysków ? Mniej wiecej koszta czesci ?
  8. Zrobiłem sam logi (niebylo nikogo do pomocy) ktoś pomoże odczytać ? auto dymi na niebiesko i telepie po rozruchu aż sie nie rozgrzeje trochę . podgiołem piny na pompkach. a więc : Log statyczny po rozruchu na zimnym : http://vaglogi.pl/log-003_013_023_5s7cSQu.html Log statyczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_3kD35.html http://vaglogi.pl/log-004_CmzrR.html http://vaglogi.pl/log-013_a07h00F.html http://vaglogi.pl/log-018_o869b.html http://vaglogi.pl/log-023_tyI2X6y.html Log dynamiczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_8e4uW.html http://vaglogi.pl/log-003_8zgzs0d.html http://vaglogi.pl/log-004_b7404y.html http://vaglogi.pl/log-008_7RRY71V.html http://vaglogi.pl/log-010_9w9JHfz.html http://vaglogi.pl/log-011_cZy90I6.html Grupowe : http://vaglogi.pl/log-001_004_60Q1oC6.html http://vaglogi.pl/log-003_008_011_16rv7S4.html http://vaglogi.pl/log-010_011_Z8qYn.html http://vaglogi.pl/log-003_011_UElEkW.html
  9. Pochodzi chwile jakieś 2 min i się zaczyna telepanie i dymienie . I tak przez ok 7 min później jest spokój
  10. U mnie odpala od strzała tylko dziwnie pracuje po odpaleniu przez parę minut
  11. Mrozów nie ma . Na czwartym zauwazylem ze wartosc dochodzila do 2.99mg/str :/
  12. Czesc wszystkim Pacjent A4 B6 1.9 AVF .Zrobiłem sam logi (niebylo nikogo do pomocy) ktoś pomoże odczytać ? auto dymi na niebiesko i telepie po rozruchu aż sie nie rozgrzeje . podgiołem piny na pompkach. a więc : Log statyczny po rozruchu na zimnym : http://vaglogi.pl/log-003_013_023_5s7cSQu.html Log statyczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_3kD35.html http://vaglogi.pl/log-004_CmzrR.html http://vaglogi.pl/log-013_a07h00F.html http://vaglogi.pl/log-018_o869b.html http://vaglogi.pl/log-023_tyI2X6y.html Log dynamiczne silnik rozgrzany : http://vaglogi.pl/log-001_8e4uW.html http://vaglogi.pl/log-003_8zgzs0d.html http://vaglogi.pl/log-004_b7404y.html http://vaglogi.pl/log-008_7RRY71V.html http://vaglogi.pl/log-010_9w9JHfz.html http://vaglogi.pl/log-011_cZy90I6.html Grupowe : http://vaglogi.pl/log-001_004_60Q1oC6.html http://vaglogi.pl/log-003_008_011_16rv7S4.html http://vaglogi.pl/log-010_011_Z8qYn.html http://vaglogi.pl/log-003_011_UElEkW.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.