malladynn

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia malladynn

Reputacja

1. Jak najbardziej polecam Pana Karola, w styczniu robił mi remont tylnego zawieszenia w A4 B6 i auto do dnia dzisiejszego pięknie trzyma się drogi. W tym tygodniu wymieniał mi rozrząd z paskiem osprzętu w A3 8P i również bez żadnych problemów. Polecam.
  2. Dla zainteresowanych od razu mówię, że ten kabelek za około 10zł nie będzie działał w audi concert 2. Kupiłem, podłączyłem do radia, w vcds aktywowałem zmieniarkę i niestety nic się nie wydarzyło. Kolega Tracer39 twierdzi, że u niego działa ale ma radio chorus 3. U mnie na concert 2 nie działa. Próbowałem, cudowałem i nic. Tak więc nie warto kombinować, tylko kupić coś poważniejszego za około 90zł.
  3. Dziękuję za odpowiedź. Tak myślałem że za 5zł różnie może być z jakością wykonania ale jakoś dam rade. A co masz na myśli, że szału nie ma? W sensie słaba jakość dźwięku?
  4. Nie będę tworzyć nowego tematu bo chodzi mi dokładnie o to samo. Na allegro można kupić kabelek za 10zł z wysyłką, który z jednej strony ma kostkę a z drugiej jacka. Są też emulatory/moduły po 100zł. Mam to samo pytanie - czy w audi concert 2 po aktywacji w vagu/vcds zmieniarki będzie działać ten tani kabelek? Niczego więcej nie oczekuję jak tylko muzyka z telefonu, bez żadnego przełączania utworu z poziomu radia czy tym podobne. Co mam na myśli: http://allegro.pl/wejscie-aux-blaupunkt-becker-mini-iso-jack-vw-audi-i6617930297.html