Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz890318

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasz890318

  1. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Ale czy to petlenie też nie jest spowodowane przez przepływomierz ze brakuje przepływu. Czy lepiej sprawdzić ta listwe a przeplywce dac narazie spokój. Bo już nie jest ogólnie źle błędu nie wywala korekty na pb są w granicach 5%
  2. lukasz890318 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ile powinien pokazywać przepływomierz w podkreconym aucie na 190koni?
  3. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Jak by mniej pokazywała to korekty mogą być słabe?
  4. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Bo moja mi pokazuje 142
  5. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    A nie koło 150?
  6. lukasz890318 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, ile zdrowa przepływka powinna pokazywać przy 190koniach?
  7. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Mam lpg ale zakrecone bo chce benzynę do kultury doprowadzić a lpg pójdzie do regulacji bo jest też na gwarancji.
  8. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Ogólnie LOGI zrobiłem już po uszczelnieniu dolotu odma mi się posypala już jest szczelna i też jeszcze raz LOGI wrzuciłem do weryfikacji czy jest ok a błędu jak narazie nie wywala ubogiej mieszanki korekty w bloku 032 na jalowym są takie pierwsze okienko 0.8% drugie okienko 2.3%
  9. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    ok, dzięki. a turbo dobrze wstaje ?
  10. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    a może auto było zrobione na 170km niby w dowodzie mam 143kw papierów w sumie od programu nie mam tylko co wiem to w niemczech firma ABT robiła program, może coś już się tam z programu wysypało.
  11. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    Nigdzie już nieszczelności nie widać
  12. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    ale przepływka jest ok?
  13. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    bo auto niby było podkręcone do 195km
  14. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    czy może problemów z ubogą mieszanką nie będzie już po wymianie i wyczyszczeniu całej odmy?
  15. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    przeplywka do wymiany?
  16. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    czyli co mu dolega?
  17. Witam ocenił by ktoś te logi? http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html
  18. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    pokazuje sporo za mało?
  19. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    ogólnie mam problem z ubogą mieszanką błąd 17536 uszczelniłem cała odme bo był trójnik pęknięty zaworek odmy wymieniony kolanko odmy bo też pęknięte, ogólnie obstawiam też przepływkę ?
  20. lukasz890318 odpowiedział(a) na lukasz890318 temat w 1.8T
    tak mam program
  21. lukasz890318 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, rzucił by ktoś okiem na te logi? http://www.vaglog.pl/log-115_118_I7qU398.htm http://www.vaglog.pl/log-002_033_03Rz0D.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html
  22. Kolego a pomógł byś w analizie logów? Jak oczywiście zrobię.
  23. ok dzięki
  24. lukasz890318 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich które logi mam wykonać dla: -przepływki -szczelności dolotu -turbo dodam może że mam problem z ubogą mieszanką paliwowo powietrzną błąd 17536, to co poprawiłem do tej pory to trójnik odmy była dziura zaworek odmy puszczał w dwie strony no i kolanko odmy to plastikowe które wchodzi do podstawy filtra też było pęknięte w paru miejscach, ogólnie na lpg błąd wywala po 80km tak więć gaz na pewno do ustawienia, logi będę robił na pb. Ogólnie obstawiam przepływkę że już zaniża wqartość... a i prosiłbym jeszcze jak zrobić logi statyczne dla przepływki. audi a4 b6 1.8t avj podniesione do190km
  25. a ciekawe czy pasuje przepływka z audi a6 c5 1.8t?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.