Treść opublikowana przez lukasz890318
-
PRZEPŁYWKA
Ale czy to petlenie też nie jest spowodowane przez przepływomierz ze brakuje przepływu. Czy lepiej sprawdzić ta listwe a przeplywce dac narazie spokój. Bo już nie jest ogólnie źle błędu nie wywala korekty na pb są w granicach 5%
-
PRZEPŁYWOMIERZ
Witam ile powinien pokazywać przepływomierz w podkreconym aucie na 190koni?
-
PRZEPŁYWKA
Jak by mniej pokazywała to korekty mogą być słabe?
-
PRZEPŁYWKA
Bo moja mi pokazuje 142
- PRZEPŁYWKA
-
PRZEPŁYWKA
Witam, ile zdrowa przepływka powinna pokazywać przy 190koniach?
-
LOGI
Mam lpg ale zakrecone bo chce benzynę do kultury doprowadzić a lpg pójdzie do regulacji bo jest też na gwarancji.
-
LOGI
Ogólnie LOGI zrobiłem już po uszczelnieniu dolotu odma mi się posypala już jest szczelna i też jeszcze raz LOGI wrzuciłem do weryfikacji czy jest ok a błędu jak narazie nie wywala ubogiej mieszanki korekty w bloku 032 na jalowym są takie pierwsze okienko 0.8% drugie okienko 2.3%
-
LOGI
ok, dzięki. a turbo dobrze wstaje ?
-
LOGI
a może auto było zrobione na 170km niby w dowodzie mam 143kw papierów w sumie od programu nie mam tylko co wiem to w niemczech firma ABT robiła program, może coś już się tam z programu wysypało.
-
LOGI
Nigdzie już nieszczelności nie widać
-
LOGI
ale przepływka jest ok?
-
LOGI
bo auto niby było podkręcone do 195km
-
LOGI
czy może problemów z ubogą mieszanką nie będzie już po wymianie i wyczyszczeniu całej odmy?
- LOGI
- LOGI
-
Wywala mi błąd 17536 ubogiej mieszanki AUDI a4 b6 1.8t avj
Witam ocenił by ktoś te logi? http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html
-
LOGI
pokazuje sporo za mało?
-
LOGI
ogólnie mam problem z ubogą mieszanką błąd 17536 uszczelniłem cała odme bo był trójnik pęknięty zaworek odmy wymieniony kolanko odmy bo też pęknięte, ogólnie obstawiam też przepływkę ?
- LOGI
-
LOGI
Witam, rzucił by ktoś okiem na te logi? http://www.vaglog.pl/log-115_118_I7qU398.htm http://www.vaglog.pl/log-002_033_03Rz0D.html http://www.vaglog.pl/log-003_020_Q9E5sz.html
-
Które logi mam wykonać.
Kolego a pomógł byś w analizie logów? Jak oczywiście zrobię.
-
Które logi mam wykonać.
ok dzięki
-
Które logi mam wykonać.
Witam wszystkich które logi mam wykonać dla: -przepływki -szczelności dolotu -turbo dodam może że mam problem z ubogą mieszanką paliwowo powietrzną błąd 17536, to co poprawiłem do tej pory to trójnik odmy była dziura zaworek odmy puszczał w dwie strony no i kolanko odmy to plastikowe które wchodzi do podstawy filtra też było pęknięte w paru miejscach, ogólnie na lpg błąd wywala po 80km tak więć gaz na pewno do ustawienia, logi będę robił na pb. Ogólnie obstawiam przepływkę że już zaniża wqartość... a i prosiłbym jeszcze jak zrobić logi statyczne dla przepływki. audi a4 b6 1.8t avj podniesione do190km
-
Wywala mi błąd 17536 ubogiej mieszanki AUDI a4 b6 1.8t avj
a ciekawe czy pasuje przepływka z audi a6 c5 1.8t?