-
PRZEPŁYWKA
Ale czy to petlenie też nie jest spowodowane przez przepływomierz ze brakuje przepływu. Czy lepiej sprawdzić ta listwe a przeplywce dac narazie spokój. Bo już nie jest ogólnie źle błędu nie wywala korekty na pb są w granicach 5%
-
PRZEPŁYWOMIERZ
Witam ile powinien pokazywać przepływomierz w podkreconym aucie na 190koni?
-
PRZEPŁYWKA
Jak by mniej pokazywała to korekty mogą być słabe?
-
PRZEPŁYWKA
Bo moja mi pokazuje 142
- PRZEPŁYWKA
-
PRZEPŁYWKA
Witam, ile zdrowa przepływka powinna pokazywać przy 190koniach?
-
LOGI
Mam lpg ale zakrecone bo chce benzynę do kultury doprowadzić a lpg pójdzie do regulacji bo jest też na gwarancji.
-
LOGI
Ogólnie LOGI zrobiłem już po uszczelnieniu dolotu odma mi się posypala już jest szczelna i też jeszcze raz LOGI wrzuciłem do weryfikacji czy jest ok a błędu jak narazie nie wywala ubogiej mieszanki korekty w bloku 032 na jalowym są takie pierwsze okienko 0.8% drugie okienko 2.3%
-
LOGI
ok, dzięki. a turbo dobrze wstaje ?
-
LOGI
a może auto było zrobione na 170km niby w dowodzie mam 143kw papierów w sumie od programu nie mam tylko co wiem to w niemczech firma ABT robiła program, może coś już się tam z programu wysypało.
-
LOGI
Nigdzie już nieszczelności nie widać
-
LOGI
ale przepływka jest ok?
-
LOGI
bo auto niby było podkręcone do 195km
-
LOGI
czy może problemów z ubogą mieszanką nie będzie już po wymianie i wyczyszczeniu całej odmy?
- LOGI
lukasz890318
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta