Remik005

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Remik005

Reputacja

1. Coś musi być nie tak ustawione, mam takie same głośniki i mają całkiem spoko górę jak i dół. Niestety nie pamiętam jak ustawiałem zwrotnice.
  2. Ofiarą kombinacji padł wzmacniacz zewnętrzny(spalony) także sprawa się wyjaśniła. Dzięki za odpowiedz
  3. Ofiarą kombinacji padł wzmacniacz zewnętrzny(spalony). Temat można zamknąć.
  4. Witam serdecznie, mam mały problem z radiem Concert w mojej A4 b8 2009r a zarazem pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników forum. Jak już pisałem posiadam radio Concert fabrycznie w systemie 8 ogłosnikow, jakiś czas temu wymieniłem wszystkie te głośniki na głośniki firmy audio System + 2 dodatkowe wysokotonowe w przednie drzwi, system dopełniłem mini wzmacniaczem który zamontowałem pod oryginalnym radiem. Wszystko było ok dopóki nie wpadłem na jak się okazało nie przemyślany pomysł zmiany kodowania radia na system B&O aby uzyskać więcej możliwości edycji dźwięku. Natrafiłem na jakiś post że wystarczy w kodowaniu radia zmienić 3 i 4 byte, tak też zrobiłem i po za tym że wszystkie głośniki zamilkły nic się nie zmieniło, przywróciłem fabryczne kodowanie lecz dźwięku nadal brak. Odłączałem na chwilę aku ale nic to nie dało. Teraz pytanko, czy radio Concert posiada opcje jakiegoś resetu lub czy za pomocą kodowania można zrobić ustawienia fabryczne lub czy ktoś ma pomysł co mogło się stać?
  5. Witam serdecznie, mam mały problem z radiem Concert w mojej A4 b8 2009r a zarazem pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników forum. Jak już pisałem posiadam radio Concert fabrycznie w systemie 8 ogłosnikow, jakiś czas temu wymieniłem wszystkie te głośniki na głośniki firmy audio System + 2 dodatkowe wysokotonowe w przednie drzwi, system dopełniłem mini wzmacniaczem który zamontowałem pod oryginalnym radiem. Wszystko było ok dopóki nie wpadłem na jak się okazało nie przemyślany pomysł zmiany kodowania radia na system B&O aby uzyskać więcej możliwości edycji dźwięku. Natrafiłem na jakiś post że wystarczy w kodowaniu radia zmienić 3 i 4 byte, tak też zrobiłem i po za tym że wszystkie głośniki zamilkły nic się nie zmieniło, przywróciłem fabryczne kodowanie lecz dźwięku nadal brak. Odłączałem na chwilę aku ale nic to nie dało. Teraz pytanko, czy radio Concert posiada opcje jakiegoś resetu lub czy za pomocą kodowania można zrobić ustawienia fabryczne lub czy ktoś ma pomysł co mogło się stać?