Treść opublikowana przez damian6158
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Witam, czy felgi r19 9,5j et43 wejdą do a4 b8?? I jakie opony najlepiej do nich, ma ktoś na aucie? Z góry dzięki?
-
235/35 na 9,5j w b8
Witam, ma ktoś założone opony 235/35r19 na feldze 9,5j?? I mógł by pokazać jak to wygląda czy duży naciąg jest? Najlepiej w a4 b8 i czy 2.0tdi 143KM będzie sobie dawał radę przy 9,5j na 19?? Z góry dzięki ? Edit: i czy w ogóle wejdzie felga 19 9,5 et42 czy trzeba dystansować??
-
Tłumik 2.0 tdi
Witam, czy w b8 2.0tdi 143km był montowany podwójny wydech?? A jak nie to czy podejdzie z 2.0tfsi bez żadnych przeróbek? Bo wiem że można założyć z 3.0tdi ale trzeba coś tam przerabiać
-
Czy felgi wejdą do b8
No właśnie, trzeba by dystanse dać żeby było tak jak ma być ?
-
Felgi 18 a 19
Dzięki wielkie za odpowiedź a jaki silnik masz? Zastanawiam się czy 2.0tdi nie będzie miał za ciężko i jak ze sprzęgłem ?
-
Czy felgi wejdą do b8
Witam, czy felgi 8,5x19 et45 wejdą do b8 czy nie ?
-
Felgi 18 a 19
Witam potrzebuję opini osób które jeździły na 18 np 235/40 i przesiadły się na 19 235/35 czy różnica w komforcie jest odczuwalna? Jak z zawieszeniem, mocno szybciej się wybija? Jak ze spalaniem, dużo wzrosło? Czy licznik nie będzie przekłamywał? Czy spadek mocy będzie duży? Czy 19 do silnika 2.0 tdi 143KM nie będą za duże, czy silnik nie będzie się męczył? Edit: Jak ze środkiem czy nie zaczną trzeszczeć jakieś plastiki boczki itp po kilkunastu tys km? Z góry dzidzięki za odpowiedzi ?
-
demontaż przedniego zderzaka a4 b8
Dzięki, poradziłem sobie sam, w s-line jest trochę inaczej ?
-
demontaż przedniego zderzaka a4 b8
pany potrzebuje na szybko instrukcji jak sciagnąć zderzak a4 b8????? wydaje mi się ze odkręciłem wszystkie śruby ale coś trzyma tak jak by koło lamp POMOCY !!
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
gdzie dorwałeś te kratki zderzaka?
-
lusterka małe a duże kiedy wychodziły ?
Witam chciałbym się dowiedzieć czy małe lusterka zewnętrzne wychodziły ori w przed lifcie czy są one zarezerwowane dla przed lifta?
-
Wydech z 2.0tfsi do 2.0tdi
Witam, zakładał ktoś wydech w b8 z pojedynczego na podwójny po bokach, chodzi o to czy tłumiki z 2.0 tfsi podejdą do 2.0tdi bez przerabiania tzn. Plug and play? Wiadomo oprócz dokładki zderzaka, uchwytów i osłon? I czy nie przeszkadza tłumik z benzyny do diesla? Pozdrawiam
-
Nieregularne stuki z silnika
I jak uporałeś się z problemem?
-
Znaczenie ET Felgi
Wiem ,mierzyłem i trzeba mi 1cm dystans, jest ale bez kołnierza centrującego nie będzie to przeszkadzać? Trochę lipa żeby felga się trzymała na samych srubach, są z kołnierzem ale 13mm i stąd moje ptytanie.
-
Znaczenie ET Felgi
Pany, jak mam felge 8cali et30 r18 i jak dam dystans 13mm to nie będzie za mocno wystawać???? Chodzi mi o to zeby równo z błotnikiem było może być troszkę schowana ale niewiele, auto to a4 b8.
-
Jaki Kolor zacisków hamulcowych FOTO ?
Pokażcie swoje zaciski, szukam inspiracji na jaki kolor pomalować, najlepiej w srebrnym aucie z góry dzięki??
-
Opinie na temat tych felg
Witam, posiada ktoś takie felgi?jak z trwałością? , warte zachodu czy dać sobie spokój?? Jakieś opinie? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6782720789
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
ma ktoś z was założone felgi 18 8j et30 z oponą 235/40????? będzie coś obcierać? przy obniżeniu 35/30mm czy lepiej wziąć et 42?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Już prosto, ułożyło się i jest dobrze, no tak masz rację powoli zaczynam się przyzwyczajać ? a koło tak, będzie 235/40 ? na żywo ładnie się prezentuje, zdjecia na szybko zrobione więc wygląda jak wygląda ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Znaczy prowadzenie na +, tylko chodzi o to ze na dziurawej drodze trochę tłucze przez to że stał się sztywny ?bo amorki gazowe 1be, w oryginale też były montowane gazowe?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
U mnie tak to siadło, sachs 1be+ odboje i zestaw pro kit -35/30mm 245/45r18 ale wpadnie 235/40 mam nadzieję że będzie dobrze ,myślałem że będzie trochę wyżej ale chyba nie jest źle ,pojeździmy zobaczymy , zrobiło sie trochę twardo w porównaniu do 1ba no i trzeba trochę uważać zeby nie przytrzeć spodem [emoji16] i okaże się jak będzie wyglądała jazdą zimą[emoji3] Edit: a tak w ogóle to powiedzcie mi jak z trwałością innych elementów zawieszenia, przy tym zestawie, bo jednak jest twardziej ? Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Dziś wymieniałem i ode mnie wzieli 500, 1be +pro kit trochę się taczka z samochodu zrobiła, ale siadło ładnie
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
No ładnie siedzi, teraz trochę żałuję że nie wziąłem eibacha sportline ale już są pro kity to założę ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Obecnie mam 18 z oponą 235/40, ale się zastanawiam nad 19 235/35 tylko te nasze polskie drogi... i nie wiem czy nie zostanę przy 18, jeszcze przemyslę temat zobaczę, jak założę zawieszenie ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Jeszcze mam standard 1ba ale po świętach będę zakładał 1be+ eibach pro kit -35/30mm, jak u kolegi @szogun555 też w sedanie u niego siadło nie najgorzej ? więc mam nadzieję że nie będzie źle ?