Treść opublikowana przez damian6158
-
Podkładki sprężyn tył
@DanielM czyli są takie same czy nie, które są najniższe?
-
Zawieszenie 1BA a zestaw eibach pro Kit -35/-30
@Grohu @GibonsCo dokładnie trzeba po luzować?
-
obniżenie talerzykami z b5 w b8
?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Jaki zawias w srebrnej?
-
Eibach SportLine - ma ktoś zdjęcia B8?
@rafalpe wstaw jakieś zdjęcie
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
no ja zakupiłem te eibachy u kolegi @dzik ale jak tak sobie teraz przeglądam co raz więcej tematów o tych springach to się zastanawiam czy nie lepiej było by wziąć eibach sport line 45/35 może wtedy by usiadł te 3,5 , 3 cmm , lub jakiś h&r -40mm :/
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
i jak poradziłeś sobie z tym problemem?? czy tak jezdzisz?
-
obniżenie talerzykami z b5 w b8
witam, obniżał ktoś b8 zawieszenie 1be talezykami z b5 nada się to w ogóle czy nie? wiem że w b7 zdawało to egzamin co o tym myślicie?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Witam, zmiana zawieszenia z 1ba na 1be amortyzatory+ sprężyny eibach pro kit -30/35 + odboje i osłony czy to wystarczy czy trzeba coś jeszcze zmieniać np. Drążki stabilizatora itd?? Czy po zmianie trzeba ustawiać geometrie i zbieżność?? Z góry dzięki?
-
Kilka pytań zmiana zawieszenia z 1ba na 1be
Nikt nie pomoże?
-
Kilka pytań zmiana zawieszenia z 1ba na 1be
Witam, zmiana zawieszenia z 1ba na 1be amortyzatory+ sprężyny eibach pro kit -30/35 + odboje i osłony czy to wystarczy czy trzeba coś jeszcze zmieniać np. Drążki stabilizatora itd?? Czy po zmianie trzeba ustawiać geometrie i zbieżność?? Z góry dzięki?
-
Czy felgi będą wystawać a4 b8
??
-
Czy felgi będą wystawać a4 b8
Witam, czy felgi r18 8,5j et29 przy oponie 235/40 przy zawieszeniu 1ba w a4 b8 nie będą wystawać bo czytałem i różnie piszą ma ktoś u siebie?
-
Posiada ktoś takie felgi w a4 b8 ???
Albo chociaż ktoś wie jak się one nazywają?
-
Posiada ktoś takie felgi w a4 b8 ???
-
8.5Jx18 et29 z A5 do A4 B8 polift
jaki masz tu zawias?
-
dyfuzor do zwykłego zderzaka
To jest oryginalny dyfuzor czy też podróbka taka jak w linku?
-
dyfuzor do zwykłego zderzaka
Witam, czy zakładal ktoś ten dyfuzor do zwyklego zderzaka? jak ze spasowaniem ma ktoś zdjęcia ? podzielcie się swoją opinią, z gory dzięki http://allegro.pl/audi-a4-b8-dokladka-rs4-dyfuzor-spojler-spoiler-i7179154087.html
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
tylko że po vinie będę miał 1ba a chcę 1be ;/
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
czy te amortyzatory będą dobre do tych sprężyn eibacha? ewentualnie do obniżenia -40mm sachs: przód: 313 364 tył:313 366 ??
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
tylko do b8 nie ma ;/
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
dzięki wielkie a podpowiecie gdzie szukać takich amorków, przeszukałem cały internet i nie mogę znalezć o oznaczeniu 1be ;/
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Jeszcze raz dzięki, muszę przemyśleć temat?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Dzięki wielkie, długo już tak jeździsz? Jak amorki to wytrzymują? Mocno twardo się zrobiło czy nie ma różnicy? Najbardziej boję się, że będzie się źle prowadził, z tego co wyczytałem na forum ;/ a nie bardzo uśmiecha mi się wydawać 3tys na jakiś zestaw obnizajacy.
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
dzięki, zastanawiam się nad sprężynami eibach pro kit do 1ba -35/30mm co myślicie? macie jakieś zdjęcia jak to wygląda na waszych autach, jak z prowadzeniem?