Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kris0112

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem kupowałem ostatnio lewa sztuke i mierząc otwór na dolny wahacz tzw banan były dwie średnice jak i tulejki tak i otworu. Kupowałem o tym samym numerze. Każda musiałem mierzyć.
  2. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogą być rózne inne zwrotnice. Były dwa rodzaje a i te same zwrotnice tzn ten sam numer a inne otwory pod wahacz
  3. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Panowie nie ma ktoś czasem jakiejś felgi 19 lub 18 uszkodzonej wewnątrz? Poszukuje na stolik wiec czy ori czy nie ori nie gra roli. Nawet sam front też by mogł być. Jak komuś zalega ma wyrzucić chętnie przygarnę. Jakiś ciekawy wzór
  4. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie!
  5. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Podrzucić ktoś schemat pinów który za co odpowiada we wtyczce z EGR w a4 b8 2009 rok 2.0 tdi Caga Najbardziej mnie interesuje na którym pinie jest + i - do silnika ktory otwiera egr
  6. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie wystaje sam mam felgi 19" 8j Et 26 i nic nie wystaje. U mnie opona 245/35/19 i na tyl by mógl jeszcze malutki dystans wejść. Zawieszenie u mnie 1bv. na prv pisac to podesle foto jak to patrzy. W temacie moim chyba nawet sa zdjecia
  7. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany pytanko jaki dyfer musi byç pod skrzynie LLR i jaki wał? I czy ta skrzynia pasuje bezproblemowo do a4 b8 2.0 tdi CAGA ? Przy swapie quattro? Moze się ktoś wypowiedzieć ile teraz mogą kosztować wszystkie graty do swapu bez roboty. Podrzucie tez gdzie wpiać piny pompy paliwa zeby nie było problemu.....
  8. Pany pytanko jaki dyfer musi byç pod skrzynie LLR i jaki wał? I czy ta skrzynia pasuje bezproblemowo do a4 b8 2.0 tdi CAGA?
  9. Coś się kombinuje na daszek;) Coś powstanie;)
  10. Wpadło troszke zmian;) - brak wycieraczki tył - listwy progowe S-Line -zaciski Coca-Cola - dolna kratka zderzaka plaster miodu - semi dynamic - led w halogeny -duży serwis rozrząd, oleje, Filtry, imbuls pompy oleju wyjęty przy 300 tys
  11. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. Dzięki
  12. Kris0112 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanko do chlopaków używajacych kleju do szyb wurtha ile trzeba czekać do wyschnięcia? Jak dlugo to wiąże w tych temperaturach co mamy teraz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.