Treść opublikowana przez Kris0112
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem kupowałem ostatnio lewa sztuke i mierząc otwór na dolny wahacz tzw banan były dwie średnice jak i tulejki tak i otworu. Kupowałem o tym samym numerze. Każda musiałem mierzyć.
-
B8 TrOOOOp
Mogą być rózne inne zwrotnice. Były dwa rodzaje a i te same zwrotnice tzn ten sam numer a inne otwory pod wahacz
-
B8 TrOOOOp
Witam. Panowie nie ma ktoś czasem jakiejś felgi 19 lub 18 uszkodzonej wewnątrz? Poszukuje na stolik wiec czy ori czy nie ori nie gra roli. Nawet sam front też by mogł być. Jak komuś zalega ma wyrzucić chętnie przygarnę. Jakiś ciekawy wzór
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam. Podrzucić ktoś schemat pinów który za co odpowiada we wtyczce z EGR w a4 b8 2009 rok 2.0 tdi Caga Najbardziej mnie interesuje na którym pinie jest + i - do silnika ktory otwiera egr
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Ogarniemy!
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
To chyba będzie dla mnie robota:)
-
B8 TrOOOOp
Nic nie wystaje sam mam felgi 19" 8j Et 26 i nic nie wystaje. U mnie opona 245/35/19 i na tyl by mógl jeszcze malutki dystans wejść. Zawieszenie u mnie 1bv. na prv pisac to podesle foto jak to patrzy. W temacie moim chyba nawet sa zdjecia
-
B8 TrOOOOp
Pany pytanko jaki dyfer musi byç pod skrzynie LLR i jaki wał? I czy ta skrzynia pasuje bezproblemowo do a4 b8 2.0 tdi CAGA ? Przy swapie quattro? Moze się ktoś wypowiedzieć ile teraz mogą kosztować wszystkie graty do swapu bez roboty. Podrzucie tez gdzie wpiać piny pompy paliwa zeby nie było problemu.....
-
SWAP na QUATTRO manual w A4 B8
Pany pytanko jaki dyfer musi byç pod skrzynie LLR i jaki wał? I czy ta skrzynia pasuje bezproblemowo do a4 b8 2.0 tdi CAGA?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Coś się kombinuje na daszek;) Coś powstanie;)
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Wpadło troszke zmian;) - brak wycieraczki tył - listwy progowe S-Line -zaciski Coca-Cola - dolna kratka zderzaka plaster miodu - semi dynamic - led w halogeny -duży serwis rozrząd, oleje, Filtry, imbuls pompy oleju wyjęty przy 300 tys
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Rezaj ten daszek jakiś:) Wyglada na drodze dużo lepiej niż na foto;)
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Pytanko do chlopaków używajacych kleju do szyb wurtha ile trzeba czekać do wyschnięcia? Jak dlugo to wiąże w tych temperaturach co mamy teraz?
-
B8 TrOOOOp
Zbieralem pojedynczo. Plus te male pierdoly w aso. Bo nie bylo ich w dobrym stanie lub kosztowaly jak nówki.... Najgorzej z maska. I wazne zeby lampy byly z jednej serii
-
B8 TrOOOOp
Jestem po tym zabiegu....tracisz na zderzaku napewno i tracisz na tych pierdolach drobnych plus koszt malowania. Reszte jak dobrze sie spreżysz wychodzi 1:1...
-
B8 TrOOOOp
Nawet bardzo dobrze:)
-
B8 TrOOOOp
Dla mnie rownież czarne auto jasne fele jasne auto ciemne fele. Masz tu moj przyklad na. Czarnych felgach by sie calkiem stracily sory za jakość ale musialem je pomniejszyc.
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie zalegaja komuś listwy progowe zewnetrzne do a4 b8 allroad bez chromu. Kompletne razem z krótkimi końcówkami z przodu. Potrzebne sa do modzenia jak coś pisać prv
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Lepiej swapowac ale przod mam 320 i nie chce go zmieniać ze wzgledu na zimówki wiec przy tym przodzie tyl 330 bedzie przesada... a ma ktoś dojście do dobrych cen klockow i tarcz?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jaki komplet polecacie na tył do a4 b8 2.0 tdi chodzi o klocki i tarcze? Rozmiar ori czyli 300mm.
-
B8 TrOOOOp
Ok. Zdemontuje się dowiem co i jak. Moze akurat będzie ok. A jak nie to będe kombinował co dalej....
-
B8 TrOOOOp
Jest szansa jakos same gniazda wymienic? Czy gniazdami sa walki balansujace?
-
B8 TrOOOOp
Pewnosci nie mam. Ale raczej wątpie. A powiedzcie czy po wsadzeniu nowego bedzie się dalo wyczuć luz na gniazdach? Dalo się bedzie to jakoś wyczuwalnie sprawdzić?