Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian6158

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian6158

  1. @DanielM czyli są takie same czy nie, które są najniższe?
  2. @Grohu @GibonsCo dokładnie trzeba po luzować?
  3. @rafalpe wstaw jakieś zdjęcie
  4. no ja zakupiłem te eibachy u kolegi @dzik ale jak tak sobie teraz przeglądam co raz więcej tematów o tych springach to się zastanawiam czy nie lepiej było by wziąć eibach sport line 45/35 może wtedy by usiadł te 3,5 , 3 cmm , lub jakiś h&r -40mm :/
  5. i jak poradziłeś sobie z tym problemem?? czy tak jezdzisz?
  6. witam, obniżał ktoś b8 zawieszenie 1be talezykami z b5 nada się to w ogóle czy nie? wiem że w b7 zdawało to egzamin co o tym myślicie?
  7. Witam, zmiana zawieszenia z 1ba na 1be amortyzatory+ sprężyny eibach pro kit -30/35 + odboje i osłony czy to wystarczy czy trzeba coś jeszcze zmieniać np. Drążki stabilizatora itd?? Czy po zmianie trzeba ustawiać geometrie i zbieżność?? Z góry dzięki?
  8. Nikt nie pomoże?
  9. Witam, zmiana zawieszenia z 1ba na 1be amortyzatory+ sprężyny eibach pro kit -30/35 + odboje i osłony czy to wystarczy czy trzeba coś jeszcze zmieniać np. Drążki stabilizatora itd?? Czy po zmianie trzeba ustawiać geometrie i zbieżność?? Z góry dzięki?
  10. Witam, czy felgi r18 8,5j et29 przy oponie 235/40 przy zawieszeniu 1ba w a4 b8 nie będą wystawać bo czytałem i różnie piszą ma ktoś u siebie?
  11. Albo chociaż ktoś wie jak się one nazywają?
  12. posiada ktoś takie felgi w swoich b8 i mógł by wystawić zdjęcie jak to wyglada?? Z góry dziękuję?
  13. To jest oryginalny dyfuzor czy też podróbka taka jak w linku?
  14. Witam, czy zakładal ktoś ten dyfuzor do zwyklego zderzaka? jak ze spasowaniem ma ktoś zdjęcia ? podzielcie się swoją opinią, z gory dzięki http://allegro.pl/audi-a4-b8-dokladka-rs4-dyfuzor-spojler-spoiler-i7179154087.html
  15. tylko że po vinie będę miał 1ba a chcę 1be ;/
  16. czy te amortyzatory będą dobre do tych sprężyn eibacha? ewentualnie do obniżenia -40mm sachs: przód: 313 364 tył:313 366 ??
  17. dzięki wielkie a podpowiecie gdzie szukać takich amorków, przeszukałem cały internet i nie mogę znalezć o oznaczeniu 1be ;/
  18. Jeszcze raz dzięki, muszę przemyśleć temat?
  19. Dzięki wielkie, długo już tak jeździsz? Jak amorki to wytrzymują? Mocno twardo się zrobiło czy nie ma różnicy? Najbardziej boję się, że będzie się źle prowadził, z tego co wyczytałem na forum ;/ a nie bardzo uśmiecha mi się wydawać 3tys na jakiś zestaw obnizajacy.
  20. dzięki, zastanawiam się nad sprężynami eibach pro kit do 1ba -35/30mm co myślicie? macie jakieś zdjęcia jak to wygląda na waszych autach, jak z prowadzeniem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.