Treść opublikowana przez Bakonfs
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f41b2414f8268.jpg ZAPODAJ.NET Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP... Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - cee3b4921d1f1.jpg ZAPODAJ.NET Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP...
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Dziś w trasie spadł cały pasek. Czekam na lawetę i zawiozę do mechanika, zobaczę co powie.
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Nie mam fizycznie takiej możliwości. Załóżmy, że problemem jest rolka lub sam pasek. W przypadku uszkodzenia tej części, czego mogę się spodziewać ? Mam trasę 1k za 2 dni
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Tak, to cykanie to wtryskiwacze lpg .Chodzi o to w "tle". Tak jakby rolka? Sam nie wiem Może to być rolka alternatora ?
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Od kilku dni, dźwięk, jaki dochodzi z okolic rozrządu, bardzo mnie niepokoi. Rozrząd wymieniony 50k temu.
-
Nie reaguje na pedał gazu (ASN)
Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem technicznym, dotyczącym pedału gazu. Nie ma znaczenia czy auto jest rozgrzane, czy jadę na benzynie czy na lpg, auto nie reaguje na gaz i tylko dopiero gdy odpuszczę pedał i znowu wcisnę auto zaczyna reagować i jedzie. To dzieje się tylko przy niższych obrotach jadąc wolno lub z pod świateł. Problem od pewnego czasu się nasila i występuje częściej .
-
Zgasiłem auto i nie odpala
Okazało się, że jednak pompa do wymiany ! Dzięki :)
-
Zgasiłem auto i nie odpala
Witam, mam problem. Auto zgasiłem na parkingu i po powrocie już nie odpala. Co może być nie tak ? Dodam, że przy każdym przekręceniu kluczyka tak jakby już prawie łapał. Rozrusznik kręci i prawdopodobnie pompa paliwa się załącza. Auto ma Lpg.
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Dziwne, nie da się jakoś tego dospawac? 1300 zł za kawałek plastiku to lekka przesada...
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Gdzie moge kupić taki wałek, bądź zregenerować stary?
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Gdzie dokładnie sa te "klapki"?
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam, co sądzicie o stanie tych łopatek/klap ? Sprzedawca twierdzi, że wszystkie pierścienie są cale, ale jedna zapadka jest pęknięta. Czy będzie miało to duże znaczenie? Może coś jeszcze brakuje?
-
Wymiana oleju, jaki polecacie do 3.0 ASN?
Co myślicie o płukaniu silnika z castrol-a przed zmianą na Motul 8100 x-cess ?
-
Wymiana oleju, jaki polecacie do 3.0 ASN?
Witam, jaki olej polecacie do asn? Obecnie zalany mam castrol 10 w40 ,auto jezdzi na lpg, nalatane 240 tys. Bierze ok. 300-400 ml. oleju na 1000-2000 km (zależy jak jeżdżę).
-
Wypadające zapłony + trzęsie podczas przyspieszania
Witam, mam problem z moim audi a4 b6 3.0 automat quattro + LPG (montowany 3 miesiące temu) Jak widać wypadające zapłony pomimo wymiany wszystkich cewek na Beru + świec bosch platynowe..Gdzie może leżeć problem, dodam, że świeci check engine dopiero po przekroczeniu 4- 4.5 tyś. obrotów (kick-down) i po chwili gaśnie. Dodatkowo zaczęło trząść budą podczas przyspieszania do 2 tyś. obrotów, potem przestaje.