Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bakonfs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bakonfs

  1. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f41b2414f8268.jpg ZAPODAJ.NET Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP... Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - cee3b4921d1f1.jpg ZAPODAJ.NET Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP...
  2. Dziś w trasie spadł cały pasek. Czekam na lawetę i zawiozę do mechanika, zobaczę co powie.
  3. Nie mam fizycznie takiej możliwości. Załóżmy, że problemem jest rolka lub sam pasek. W przypadku uszkodzenia tej części, czego mogę się spodziewać ? Mam trasę 1k za 2 dni
  4. Tak, to cykanie to wtryskiwacze lpg .Chodzi o to w "tle". Tak jakby rolka? Sam nie wiem Może to być rolka alternatora ?
  5. Od kilku dni, dźwięk, jaki dochodzi z okolic rozrządu, bardzo mnie niepokoi. Rozrząd wymieniony 50k temu.
  6. Bakonfs opublikował(a) temat w 3.0
    Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem technicznym, dotyczącym pedału gazu. Nie ma znaczenia czy auto jest rozgrzane, czy jadę na benzynie czy na lpg, auto nie reaguje na gaz i tylko dopiero gdy odpuszczę pedał i znowu wcisnę auto zaczyna reagować i jedzie. To dzieje się tylko przy niższych obrotach jadąc wolno lub z pod świateł. Problem od pewnego czasu się nasila i występuje częściej .
  7. Bakonfs odpowiedział(a) na Bakonfs temat w 3.0
    Okazało się, że jednak pompa do wymiany ! Dzięki :)
  8. Bakonfs opublikował(a) temat w 3.0
    Witam, mam problem. Auto zgasiłem na parkingu i po powrocie już nie odpala. Co może być nie tak ? Dodam, że przy każdym przekręceniu kluczyka tak jakby już prawie łapał. Rozrusznik kręci i prawdopodobnie pompa paliwa się załącza. Auto ma Lpg.
  9. Dziwne, nie da się jakoś tego dospawac? 1300 zł za kawałek plastiku to lekka przesada...
  10. Gdzie moge kupić taki wałek, bądź zregenerować stary?
  11. Gdzie dokładnie sa te "klapki"?
  12. Witam, co sądzicie o stanie tych łopatek/klap ? Sprzedawca twierdzi, że wszystkie pierścienie są cale, ale jedna zapadka jest pęknięta. Czy będzie miało to duże znaczenie? Może coś jeszcze brakuje?
  13. Co myślicie o płukaniu silnika z castrol-a przed zmianą na Motul 8100 x-cess ?
  14. Witam, jaki olej polecacie do asn? Obecnie zalany mam castrol 10 w40 ,auto jezdzi na lpg, nalatane 240 tys. Bierze ok. 300-400 ml. oleju na 1000-2000 km (zależy jak jeżdżę).
  15. Witam, mam problem z moim audi a4 b6 3.0 automat quattro + LPG (montowany 3 miesiące temu) Jak widać wypadające zapłony pomimo wymiany wszystkich cewek na Beru + świec bosch platynowe..Gdzie może leżeć problem, dodam, że świeci check engine dopiero po przekroczeniu 4- 4.5 tyś. obrotów (kick-down) i po chwili gaśnie. Dodatkowo zaczęło trząść budą podczas przyspieszania do 2 tyś. obrotów, potem przestaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.