Treść opublikowana przez Bakonfs
-
Falowanie obrotów na rozgrzanym silniku
Borykam się ostatnio z falowaniem obrotów na tylko rozgrzanym silniku i moje pytanie brzmi: Co może być przyczyną? auto normalnie odpala i jeździ na zimnym, natomiast problem rozpoczyna się po przekroczeniu 90*C. Dodam, że drganie/falowanie występuje na gazie i na pb. 4 lata temu wymienione wszystkie cewki na beru i świece na NGK. rozrząd wymieniony 40k temu w Sulejówku, wiec kąty nachylenia wałów w normie. W ostatnim czasie wyciąłem katalizatory, ale przez 3 miesiące było wszystko ok, wiec wykluczam powiązanie. Filtr powietrza wymieniony.
-
Problem z wężem wspomagania
Hej, sprawdź THERMOTEC Wąż hydrauliczny, system kierowania w aplikacji AUTODOC Hydraulische slang, besturing THERMOTEC DOW002TT — Nu kopen! M.AUTODOC.NL Koop THERMOTEC DOW002TT Hydraulische slang, besturing aan een lage prijs ❗ Adviesprijs:... cos takiego znalazlem , pytanie czy uda się to spasować? Czy lepiej kupić oryginał?
-
Problem z wężem wspomagania
Witam, od kilku dni cieknie mi płyn wspomagania i dziś namierzylem winowajcę. Problem jednak pozostaje z identyfikacja tego węża/przewodu. Ktoś cos?
-
Fachowca od ASN- Toruń/Bydgoszcz
Sulejówek Ul.kombatantów 74 , TEL.503803636 - Piotrek Po wymianie rozrządu u tego Pana, wyczuwalna poprawa pracy silnika.
-
Uszczelniacz wału napędowego
Ktoś doradzi?
-
Uszczelniacz wału napędowego
Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem ze cieknie olej z skrzyni biegów. Wyciek jest z okolic wału napędowego, który wychodzi z skrzyni. Ktoś orientuje się jak można ten wyciek zlikwidować na okres miesiąca? Oczywiście olej doleje. Czy silikonu w tym przypadku mógłby pomoc?
-
[b6 3.0 Q] - [FILMIK] - Dziwny dźwięk z okolic rozrządu
Witam, sorry ze pol roku później odpowiadam, ale nie zauważyłem Twojego wpisu. U mnie oczywiście również rolka napinacza, tyle ze odpadał.
-
Wymiana rozrządu - procedura
Polecam Sulejowek. Auto lepiej pracuje niż wcześniej.
-
Fachowca od ASN- Toruń/Bydgoszcz
Byłem w Sulejówku 915 zł komplet rozrząd z Allegro oryginalny z pompa wody + 1200 zł za wymianę z płynem chłodniczym. Obyło się bez worka pieniędzy
-
S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Jak spalanie w tej bestii i koszty serwisowania?
-
Tylny most/dyferencjał
Według Ciebie te mosty z zdjęcia wyżej są takie same i różnią się tylko data produkcji?
-
Tylny most/dyferencjał
-
Tylny most/dyferencjał
- Tylny most/dyferencjał
Ktoś jest w stanie sprawdzić po nr VIN, jaki mam dyferencjał/ numer ?- S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Jakieś video z dźwięku?- Tylny most/dyferencjał
Nic tam luźnego nie ma, dziś wjechałem na kanał i wszystko wydaje się stabilne. Mechanik stwierdził, że można wymienić olej i wlać dodatku redukującego tarcie. Ktoś stosował taki dodatek?- Tylny most/dyferencjał
Jak można to sprawdzić?- Tylny most/dyferencjał
Witam, czy ktoś wymieniał olej w tylnym moście/dyferencjale? Przy prędkości 100/120 zaczyna buczeć i trochę trzęsie autem . Mój mechanik zaproponował wymianę wraz z uszczelnieniem. Ktoś może jest w stanie powiedzieć jakie numery uszczelniaczy tam przychodzą, oraz jaki olej zalać?- Wymiana rozrządu - procedura
Ktoś z kujawsko-pomorskiego ogarnia takie rzeczy ? Prócz serwisu u osy- Fachowca od ASN- Toruń/Bydgoszcz
Nie wiem, nie byłem na komputerze jeszcze, mam tylko kabel obd 2, ale cos ostatnio nie mogę go ogarnąć ma win10 mysle czy nie podjechać do Sulejówka do Piotra- S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Jak tam, śmiga wszystko? piekne auto- Fachowca od ASN- Toruń/Bydgoszcz
Napiszesz cos więcej? Korzystałeś? Ktoś korzystał?- Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Która sprężyna?- Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Co myślicie o tym wałku ? WAŁEK KOLEKTORA SSĄCEGO AUDI A4 B6 A6 C5 3.0 ASN 8920633477 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 430 zł - WAŁEK KOLEKTORA SSĄCEGO AUDI A4 B6 A6 C5 3.0 ASN (8920633477). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!- Fachowca od ASN- Toruń/Bydgoszcz
Witam, potrzebuje gościa który ogarnie mi rozrząd, pompę wspomagania (buczy) i czasami auto podczas jazdy z wciśniętym gazem, nagle przestaje reagować na gaz. Muszę odpuścić pedał i znów go wcisnąć, wówczas auto jedzie dalej normalnie - jakiś czujnik pod pedałem gazu ? Dodatkowo odezwał się zapchany katalizator, który też trzeba to ogarnąć. Polećcie kogoś - Tylny most/dyferencjał