Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robson1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam od jakiegoś czasu mam problem z przednimi drzwiami. Mianowicie centralny nie zamyka przednich drzwi kierowcy i pasażera a co za tym idzie nie uzbraja alarmu. Dodam że drzwi z tyłu się zamykają. przy podłączeniu vag wyskoczyły 3 błędy - 01131 control circut tor turn signal 25-10 Unknown Switch Condition - Intermitten -00928- Loking module for central locking: front driver side (F220) 27-00 Implausible signal -00929- Loking module for central locking: front passenger side (F221) 27-00 Implausible signal Proszę o podpowiedz co się mogło stać i jak to naprawić. z góry dziękuje i pozdrawiam
  2. Witam mam pytanie o wielkość butli jak w temacie podejrzewam że temat już był poruszany ale nie mogę znaleźć. Gazownik założył mi 55l ale codziennie robię 95km a ta wystarcza na ledwo 335km. Czy ktoś może wcisnął większą bańkę w miejsce po zapasie bez zmniejszania bagażnika. Z góry dziękuję za pomoc
  3. Byłem u zagmena dotrysk wyłączony instalować wyregulowana zobaczymy jak teraz będzie. Co do butli czy idzie założyć większą niż 54l w sedanie? Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  4. A tak przy okazji czy idzie włożyć większą bańkę do sedana? Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  5. Jutro jestem umówiony z gaownikiem na regulację. W rozmowie z nim objaśnił że dotrysk ma za zadanie smarować silnik i tym samym przedłuża żywotność gniazd zaworowych Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  6. Dokładnie zbiornik 55 baracudy 130 bo chce go czipoac maja nidy dać radę do 220km Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  7. Witam mam pytanie czy dotrysk paliwa do gazu ma sens? W moim Audi A4 b6 1.8t 163km mam od niedawna założony taki zestaw LPG: - STAG qnext plus obd - KME Silver turbo - baracuda 130 na listwie - zbiornik 45l? Auto idzie jak pocisk i wszystko było by oki gdyby nie fakt że 48l gazu wystarcza na 335kilometrow i do tego łyka 12l zupy. Gazownik powiedział że trzeba wyregulować dotrysk paliwa. Czy dotrysk paliwa jest potrzebny? Proszę o opinię. Pozdrawiam
  8. Witam mam pytanie czy dotrysk paliwa do gazu ma sens? W moim Audi A4 b6 1.8t 163km mam od niedawna założony taki zestaw LPG: - STAG qnext plus obd - KME Silver turbo - baracuda 130 na listwie - zbiornik 45l? Auto idzie jak pocisk i wszystko było by oki gdyby nie fakt że 48l gazu wystarcza na 335kilometrow i do tego łyka 12l zupy. Gazownik powiedział że trzeba wyregulować dotrysk paliwa. Czy dotrysk paliwa jest potrzebny? Proszę o opinię. Pozdrawiam
  9. Dzięki sitar Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  10. Witam mam pytanie czy może ktoś wymieniał tylne szyby w sedanie małyszu z korb na elektryczne. Czy trzeba robić instalację elektryczną czy już jest w drzwiach. Może ktoś ma fotki jak to zrobić z góry dziękuję.
  11. Witam wszystkich sorki że nie w temacie ale chyba wszyscy śpią czy coś mam pytanie odnośnie instalacji LPG może ktoś z was podpowie czy dobry zestaw czy może coś zmienić liczę na pomoc kolegów. Gazownik zaproponował taki zestaw Stag qnext plus obd, KME Silver turbo,wtryski baracuda 130, tank pod klapką, zbiornik w koło max jaki wejdzie cena 2500 co wy na to? Proszę o opinię
  12. Witam w środę prowadzę auto do gaziarza zaproponował taki zestaw zawiera: Stag qnext plus obd KME silver turbo Badura 130 Tank pod klapką Zbiornik w koło max jaki wejdzie Cena 2500 Proszę o opinię czy może coś byście zmienili A4 w serii 163KM
  13. O proszę nie doczytałem Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  14. https://rdx.de/de/produktuebersicht/audi/a4-b6-8e/rdx-frontstossstange-audi-a4-b6-8e-s-edition-frontschuerze-front zobacz sam Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.