Jump to content
IGNORED

A4 B6 1.8 T sedan butla do lpg

Robson1980

Recommended Posts

Witam mam pytanie o wielkość butli jak w temacie podejrzewam że temat już był poruszany ale nie mogę znaleźć. Gazownik założył mi 55l ale codziennie robię 95km a ta wystarcza na ledwo 335km. Czy ktoś może wcisnął większą bańkę w miejsce po zapasie bez zmniejszania bagażnika. Z góry dziękuję za pomoc

ja mam butle 67l, podłoga podniesiona 1cm wyzej ale w niczym to nie przeszkadza, 55l lpg wchodzi na stacji i robie na tym ok. 400km 

Godzinę temu, JeJu napisał:

ja mam butle 67l, podłoga podniesiona 1cm wyzej ale w niczym to nie przeszkadza, 55l lpg wchodzi na stacji i robie na tym ok. 400km 

No to mało bo ja mam butle 53litry a wchodzi 49 ( po modach)  zawór nadal odbija. 

A robie na tym 370km

zapomniałem zaznaczyć że nie mam nic podgięte ani wymodzone. instalacja roczna wiec nie chce nic kombinować. może w przyszłości :) latem zrobie do 430km także chyba dobry wynik 13 l / 100km. jakby mi wchodziło prawie na max to może bym przejechał 500km 

1 godzinę temu, JeJu napisał:

jakby mi wchodziło prawie na max to może bym przejechał 500km 

Kwestia odpowiedniego ustawienia pływaka w butli i masz .☺

Ja mam założoną 55 obawiałem się że 62 może wystawać minimalnie trzeba by wyciąć pewnie mocowanie koła i by siadła niżej na styk.

Zmieniaj na 62L  tylko do tego może dojść koszt wielozaworu o którym nikt nie wspomniał koszt ok 200zł bo butla będzie wyższa i trzeba aby wielu zawór miał do tego przystosowany pływak oraz rurkę ssącą gaz,  dodatkowo można jeszcze poprosić o podgięcie pływaka będzie on odbijał w późniejszym czasie może z 2 litry więcej wejdzie paliwa ;)