-
Prośba o pomoc w celu usunięcia błędu
Ok. Sprawdzę dziurę to mam na tej elastycznej jest lekko peknieta. Ale to żeby A tak wariowal samochód tam dalej nie ma żadnych czujników przecież ... Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o pomoc w celu usunięcia błędu
Witam. Mam vw b5 1.8t AWt 2003r benzyna bez gazu przebieg 324tys i od dłuższego czasu zapalal się i gasl check teraz świeci non stop. Przy próbie usunięcia błędu powoduje że przez około godzinę samochodów dziwnie zachowuje się tzn. Ja gaz w podłogę obroty Max 3tys i nie chce więcej opuszczanie dodawanie gazu nie pomaga. Po chwili zalapuje i jedzie normalnie cisnedo 5tys odpuszczam chce przyspieszyć a on dalej podobnie reaguje po jakiejś godzinie jazdy normuje się a chceck zapala się po 2 czasami 3 dniach. mam taki wykaz. Nie wiem za co się wziąć u jak samemu bez specjalistycznego sprzętu mogę samemu to sprawdzić. Świece wymieniłem filtra paliwa i powietrza też. Zatankuje do pełna auto kasuje błąd myślę sobie może lewe powietrze w pompę bierze ale dalej tak samo. Pzdr Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
szukam schematu odpływu wody vw B5 FL 2003 1.8t awt
Jak w temacie. Może ktoś by mógł pomóc wiem że Audi forum ale może ktoś będzie miał wiedzę a szukam bo woda stoi na podłodze boczki suche więc zostają odpływu przy szybie koło nadkola jeśli takie ma. Ale bez schematu nie wypowiem się Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Od czego jest ta sprężyna
O pacz tego nie sprawdzałem [emoji23] dzięki. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Od czego jest ta sprężyna
Tylko ze wszystko działa w fotelu po tej stronie gdzie znalazłem... Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Od czego jest ta sprężyna
Dzień dobry. Znalazłem sprężyne która leżała na podłodze po prawej stronie pasażera. I czy ktoś wie od czego ona jest? VW b5 2003 1.8t awt Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Andrzejb5.1.8T
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta