Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w celu usunięcia błędu


Andrzejb5.1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam vw b5 1.8t AWt 2003r benzyna bez gazu przebieg 324tys i od dłuższego czasu zapalal się i gasl check teraz świeci non stop. Przy próbie usunięcia błędu powoduje że przez około godzinę samochodów dziwnie zachowuje się tzn. Ja gaz w podłogę obroty Max 3tys i nie chce więcej opuszczanie dodawanie gazu nie pomaga. Po chwili zalapuje i jedzie normalnie cisnedo 5tys odpuszczam chce przyspieszyć a on dalej podobnie reaguje po jakiejś godzinie jazdy normuje się a chceck zapala się po 2 czasami 3 dniach. mam taki wykaz. Nie wiem za co się wziąć u jak samemu bez specjalistycznego sprzętu mogę samemu to sprawdzić. Świece wymieniłem filtra paliwa i powietrza też. Zatankuje do pełna auto kasuje błąd myślę sobie może lewe powietrze w pompę bierze ale dalej tak samo. Pzdr66be7ed6ae5580024ef8757cc63c2fd4.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd ubogiej mieszanki, standard. Może być dziura, jakaś nieszczelność, może nie dawać rady pompa. Może maf zaniża. Najlepiej załatwić kabel laptopa vag-com j zrobić logi.

Bez "sprzętu" można demontować dolot odmę itp i szukać dziur. Można metoda na papierosa sprawdzić. Można metoda na PLAK. Ale najdokładniej to ciśnieniowo kompresorem. Można poszukać dziur w wydechu.

Edytowane przez zwonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok. Sprawdzę dziurę to mam na tej elastycznej jest lekko peknieta. Ale to żeby A tak wariowal samochód tam dalej nie ma żadnych czujników przecież ...  

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...