-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Panowie jaka lepsza firma luk czy Sachs?
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Tarcze wysłałem do firmy makland i z tego co czytałem na tym forum to dobra firma z resztą okaże się jak rozbiore auto
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Na zimnym silniku przy ruszaniu auto strasznie szarpalo gdy się rozgrzalo było już ok, potem zaczął mocno przenosić drgania chodził jak traktor az w końcu auto przestało jeździć rusza delikatnie z miejsca i staje, mam do was jeszcze jedno pytanie otóż dostałem od poprzedniego właściciela stara dwumase z firmy luk jeździł na nim do końca tylko zaczęło się ślizgać sprzęgło i wstawił nowa dwumase z firmy Sachs czy jest wgl możliwość regeneracji dwumasa i czy warto wgl to robić?
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Dziękuję za pomoc!
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Tylko że dwumasa jest już urwana i auto nie jeździ, orientujesz się ile kosztuje wgranie mapy?
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Niestety nie mam kupiłem już auto po tuningu, nie wiem co będzie lepsze czy kupić taką samą dwumase która mam teraz i wstawić stare sprzęgło bo jest mocniejsze ale z kolei za 30 tyś będzie to samo, jeżeli kupię sztywne koło to może wytrzyma dłużej ale z kolei zaraz siądzie sprzęgło, mógłbym jej wgrać stara mapę ale to następny wydatek
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Wydaje mi się że ktoś nie udolnie wgral mape i dlatego siadają podzespoły
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Dwumasa jestem pewny, auto szarpalo przy ruszaniu i silnik mocno drgal a teraz urwała się do końca i nie może nawet ruszyć
-
Problem z dwumasą Audi A4 b6 1.9 tdi
Witam, mam Audi A4 b6 1.9 tdi 130 km AVF z wagrana mapa na około 170 km (gdy kupiłem auto już miało wygrana mapę) zrobiłem tym samochodem może 3 tys km i zaczęło się ślizgać sprzęgło, stare sprzęgło wyjąłem i dałem do obicia kevlarem teraz sobie radzi z taką mocą bez problemu ale pojawił się nowy problem siadła dwumasa i teraz takie pytanie co byście mi radzili zrobić? Dwunasa jest firmy Sachs i wytrzymała tylko 30 tyś km. Chciałbym kupić nową dwumasą i wstawić sprzęgło które zregenerowałem tylko nie wiem co robić, chciałbym wstawić sztywne koło zamachowe tylko czy sprzęgło będzie pasować? Z kolei jak kupie taka samą dwumase to znowu mi siądzie po 30 tysiącach
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
Okej dziękuję za pomoc
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
?
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
Rozumiem że stare będzie się nadawać do regeneracji tym kevlarem tak ?
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
Dziękuję chłopaki za pomoc, rozbiore auto kupie nowy zestaw i dam do okłocia kevlarem dodatkowo wzomocnie docisk czytałem że jest taka możliwość mam nadzieję że wytrzyma więcej niż poprzednie.
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
Poprzedni właściciel napisał mi że wymieniał sprzęgło z dwumasa 30 tyś firmy sachs. 30 tyś to trochę mało więc jest pewnie tak jak piszesz ma za duży moment obrotowy, wspomniał też że niby pasuje od 2.5 tdi
-
Jakie sprzęgło do 1.9 tdi 130km po chipe.
Rozumiem, a jakiej firmy byś mi polecił? Mam jeszcze jedno pytanie dwumase muszę też wymienić ? Z tego co wiem była wymieniana 30tyś temu.
Bartosz2405
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta