Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Budiczek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o sprawdzenie wauzzz8k29a096189
  2. Witam czy do a4 b8 2008 r 2.0 tdi beda pasowac felgi 19 9.5J ET39 ? czy wystwać beda ? i jaki rozmiar opon jak juz cos
  3. Witam czy takie felgi podejdą do audi a4 b8 ? jezeli podejdą czy opony 255/35/19 beda odpowiednie czy inny rozmiar trzeba ? link do felg ponizej . Felgi 19 Audi A3 S3 8P 8V A4 S4 B5 B6 B7 B8 B9 A5 Kostrzyn nad Odrą - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Kostrzyn nad Odrą - Felgi 19 Audi A3 S3 8P 8V A4 S4 B5 B6 B7 B8 B9 A5, na Allegro.pl, za 2099 zł w kategorii {Felgi} - {Do samochodów}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
  4. Budiczek odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    ale plynu by nie wyrzuciło ?
  5. Budiczek odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Witam audi a4 b5 1.8 125 km ADR z LPG . Problem polega na tym ze przy jedzie na autostradzie po dystansie 30-40km przy predkosci 150/160 km/H wskazówka na zegarach podnosci sie do 100stopni . na klimatroniku pokazuje temperature 106/108 stopni wyrzuciło mi plyn mała ilosc. gdy zwolnie do predkosci 120 km/h temperatura spada do 90 (na klimatroniku 100/103 ) jak jedze po miejscu to na klimatroniku temp ( 94/100) . Jutro zrobie test na upg . Termostat wymieniałem dalej to samo . Termostat Wahler Czujnik temperatury wymieniłem na firmy kraft taki tylko mieli w sklepie na miejscu dalej to samo . Pompa wody wymieniona . Chłodnica wymieniona na nowa . Korek zbiornika wyrównawczego wymieniony na firmy Febi . Wisko wymienione . UPG robione 6 tys km temu . ( powód auto zgasło nie chciało odpalic 0 kompresji . ) Gaz zakładalem po zrobieniu głowicy . Co moze być przyczyna ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.