Witam.
Mam problem z klimatyzacją.
Założyłem nowy kompresor,osuszacz .
Nabiłem i chłodziła idealnie przez jakiś czas , zapomniałem wymienić dławika .
Od strony szyby czyli przed dławikiem na włączonej klimie robi się szron ,ale nie chłodzi.
Za dławikiem rurka ciepła.
Może to być problem dławika ?
Kompresor chodzi normalnie .
Czerwona strzałka robi się szron,a zielona ciepła rurka .
Z góry dziękuję za informację
Pod korkiem jest ok ,nic nie ma sam olej.
Wszędzie sucho,na silniku i nadwoziu.
Pompowtryski są ok już sprawdziłem.
W następnym tygodniu sprawdzę co2 w płynie chłodniczym i zobaczymy co wyjdzie.
Dziękuję za podpowiedź ż EGR i wtyczką.
Dam znać co wyszło.
Witam
Proszę o pomoc ponieważ nikt z mechaników nie wie co się dzieje.
Pierwszy problem to gdy silnik jest między 50 a 90 stopni to strasznie trzęsie silnikiem i kabiną.
Drugi problem to znikający płyn z chłodnicy i nie wiem skąd.
A trzeci problem to taki ,że jak przyśpiesza samochód to czasami tak jak by tracił moc i turbo się nie włącza ,nie przyśpiesza.
Może ktoś wie o co chodzi, sporo włożyłem już w ten samochód i szkoda się co pozbyć.
Dodam, że to silnik blb 2.0tdi 2005 rok.
Pozdrawiam