Bary1990

1.

Witam,

Spoiler

mam taki problem. Kiedy wciskam padał gazu do końca to faluje moc tzn przyspiesza~stoi~przyspiesza itd. Natomiast Kiedy spokojnie wciskam gaz to idzie normalnie. Mechanik przeczyscil mi przepustnice i nic. Wyskakuje mi błąd od bezpiecznika sprzęgła czy to może też być związane z tym ? Czy macie inne pomysły ???

A4 1.8t 2001

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
    Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

2. Witam, czy wymiana światła postojowego lewego jest bardzo trudną? Czy dam radę sam czy lepiej do mechanika? Wlewalem płyn do spryskiwaczy i zrobiło jakieś chyba zwarcie bo nagle wyskoczył błąd i przestało chodzić światło. Dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

3. kolego więc mam coś takiego:
    BT-chorus-cullmann.jpg.34b527c225c2eec8833af06604d4a426.jpg
    u mnie siedziało wtedy radio Audi Chorus II (kaseciak), ale jak u Ciebie siedzi inne radio to na pewno jak je wyciągniesz to na obudowie będziesz miał naklejką z opisem pinów w radiu to sobie ją porównasz z moim rysunkiem.
    Teraz po prostu kupujesz moduł BT wraz z pudełkiem, anteną i kostką i przekładasz piny z modułu cullmana do modułu BT wg powyższego schematu, tzn., np. pin 1 z modułu cullmana - przekładasz do pinu 2 modułu BT, pin 4 z modułu cullmana - przekładasz do pinu 16 modułu BT itd. Dodatkowo z kostki od modułu BT wyprowadzasz trzy dodatkowe kable i prowadzisz je do radia (piny 15, 17 i 18 w kostce BT)

PS. małe sprostowanie:
    mając moduł cullmana masz już pudełko na moduł BT brakuje ci odpowiedniego styropianu by umieścić go w tym pudełku (żeby moduł nie latał w nim jak Żyd po pustym sklepie)
    i dodatkowa informacja:
    Moduł cullmana znajduje się w plastikowym pudełku pod fotelem pasażera (trzeba zdemontować fotel, schowek oraz listwę progową by się do niego dostać), w jego miejsce wkładamy moduł BT w specjalnym styropianie.
    tak wygląda ten styropian:
    5a3a7ffa0769d_styropianBT.jpg.b1e773fdaa7f958526bbf9d728d20a7d.jpg
    Dzięki wielkie! I po tym normalnie już wszystko gra ???

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

4. z tego co można wyczytać z twojego profilu to masz auto z 2001r., czyli jesteś w takiej samej sytuacji jak ja byłem parę lat temu, tzn. siedział u mnie taki sam "uchwyt" jak obecnie u Ciebie i przerabiałem go pod instalację Bluetooth. Jak będę w domu i znajdę gdzieś w prehistorycznych plikach to podeśle Ci schemat jakie zmiany należy wykonać w instalacji, aby przejść z modułu cullman (tak nazywa się ten uchwyt, który masz w aucie) na moduł bluetooth - tak naprawdę nie ma z tym wielkiej filozofii bo większość potrzebnych kabli siedzi już u Ciebie w aucie - brakuje tylko modułu bluetooth wraz z anteną i pudełkiem do którego ten moduł należy wsadzić
    Dzięki wielkie !!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

5. Cześć, jestem posiadaczem audi a4 b6 2001 1.8t i mam pytanie czy jest możliwość połączenia telefonu z radiem aby rozmawiać przez drogę? Aha kiedyś był telefon w aucie bo jest uchwyt. Proszę o jakieś możliwości czy jest taka szansa czy tylko zostaje mi zestaw głośnomówiący?

Pozdrawiam i dziękuję

6. Cześć.. Jestem nowi i wszystkich witam
    Mam takie pytanie... Nie chodzą mi spryskiwacze reflektorów. Pompa działa bo była sprawdzona na krótko.. Płyn jest a one nie pryskaja..ktos wie co z tym zrobić?
    Mam taki sam problem! A bezpiecznik ???

• Pomoc techniczna 1