Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edge31

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edge31

  1. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4 B5
    Chodzi mi o podlaczenie concert 2 żeby mialo wszystkie funkcje,nic się z nim nie dzieje Kolego a powiedz mi w które przewodu spiąć can h i can l ? I jeszcze pytanko czemu on jest z 2006r?
  2. Edge31 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie czy ten licznik ma CAN? Chciałbym podłączyć concert 2 i nie wiem czy uda mi się to podłączyć
  3. Szukam już długo takich foteli ż tym materiałem i znaleźć nie mogę :/
  4. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w 1.9TDI
    No właśnie nic nie kopci,przynajmniej ja w lusterku nie widzę,jedynie w nocy jak auto przyświeca z tylu to taka delikatna mgiełka jak kurz z ulicy.Co do brania oleju nic takiego nie zaobserwowalem.A powiedz mi co to za dźwięk z turbawki? Z egr'a leci z tych otworów pod grzybkiem,tylko wymiana ? Ew. czyszczenie bo może się nie dotykać i tam wali ? Skąd tam może walić w ten dolot olejem ? Odkrecilem wężyk od odmy i tam też trochę oleju jest
  5. Edge31 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Panowie,zauważyłem ostatnio dosc spory wyciek oleju w moim Ajm'ie. Dołączam filmiki co i jak,za co się zabrać?Dlaczego w układzie dolotowym jest dość sporo oleju?Węże w oleju,skapuje już na plecionki,kolektor wydechowy wszystko w oleju.
  6. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Poluje właśnie na jakieś kubły
  7. No fajna a4 Nie chcesz czasem 16 z mojego Avanta ? Dla mnie 16 za mala,szukam 17/18
  8. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wpadł "Pakiet Led Wnetrza" Bardzo cieszą takie rzeczy
  9. Witam chciałem wam przedstawic moj nowy nabytek Samochod posiadam od 2 miesiecy,nie wiele zdziałałem przez ten czas Samochod jest z 2001roku 1.9 TDI AJM na pompkach. Wcześniej miałem na pompie i nie wrócił bym do niej Seria 115 został zrobiony program na hamowni na 145 HP ^^ Wyposażenie : -Fabryczny Xenon -Fabryczny Tempomat -Podgrzewane lusterka -Climatronik -Spryskiwacze reflektorów wraz z samo poziomowaniem -Bose Sound,zmieniarka 6CD oraz Concert I -Kierownica 3-ramienna w skórze -1/2Fis +białe podświetlenie zegarów -4x szyby w prądzie -2 podłokietniki itd. Naprawy : -Wymiana oleju w skrzyni biegów -Wymiana kpl. sprzęgło +dwumas Luk -Wszystkie filtry+olej Castrol 5w30 -Płyn chłodniczy oraz hamulcowy -Rolka/sprzegiełko alternatora -Nowe żarniki D2S Osram Night Breaker 4300K -Nowe opony zimowe 195/65/15 na ori alufelgach 15" Plany: -Obniżyć samochod bo na ori stoi strasznie wysoko. -Dystanse. -Ramiona wycieraczek passat b5fl (jak ktoś ma chetnie kupie) -Grill albo pomaluje na czarny mat albo fake Rs -Daszek na klape -Czujniki cofania -Nowe opony lato 205/55/16 Uniroyal RainSport 3 Mody : -Montaż pompki centralnego zamka która obsługuje fabrycznego pilota Pompke kupiłem za 20zł wraz z 2 idelanymi pilotami z powypadkowej A4 z peknietą obudową,przełożyłem z niej elektronike do swojej i bangla Nr pompki 8D0 862 257 E -Nowe Żarniki Osram D2S 4300k Tutaj porównanie ze starymi "Xentech",po prawej Osram -Montaż podświetlanych lusterek Wykorzystałem do tego po 3 diody 12v na lusterko,podłączone są pod centralny Przy otwarciu z pilota zapalają się i przy zamykaniu gasną. -Dekory Hydrografika Gold Metallic Carbon Przy tym spędziłem troche czasu,2dni ale juz w miare wiem co z czym się je Mam zamiar zrobić tak jeszcze rączki w drzwiach a nad resztą pomyśle,nie chce przesadzić
  10. Witam Panowie mam takie pytanko odnośnie opon.Mam felgi 16 7J Et 45 z słabymi już oponami 205 55 16.Tutaj moje pytanko czy jest jakiś szerszy zamiennik na 7j? Coś 225 50 16/225 55 16 lub 215 50 16 ? Podpowie ktoś? Foto felg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.