Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edge31

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edge31

  1. Ja wrzuciłem Hertz dsk 165 i jest mega Czysty i głęboki bass pod samym ori radiem Musiałem dokupić jedynie adapter pod większe głośniki jak coś to mam jeszcze jeden komplet z poliwęglanu na sell
  2. Edge31 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam zauważyłem dość chwilę temu że piszczy mi coś pod maską coraz bardziej.Pisk jest słyszalny caly czas a szczególnie jak włączę klime i duży pobór prądu.Rowniez dość większe trzęsienie silnika występuje ostatnio i myślę że to koło pasowe wału .Wymienilem łożysko alternatora z tym sprzegielkiem i napinacz dalej skacze.Dzisiaj zrobiłem jakieś tam znaki na kole pasowym i paskach i po 30s.sie rozjechaly dość dużo. Proszę o poradę i ew.jak sprawdzić to koło pasowe.
  3. Ja kupiłem pompke z dwoma kluczykami (piloty ) w idealnym stanie za 30zl Miała dużo fajnych funkcji zaprogramowanych i teraz są dwa piloty a miałem zwykłe kluczyki
  4. Widać świetnie leży przednią felga,pomysł już jest
  5. Nie chcesz sprzedać starych odblysnikow ori b5 ?
  6. Ale powiem Ci że warto zainwestować bo w nocy piękna jazda
  7. Ja kupowałem zarniki Osram D2s Night Breaker 4300k i są rewelka,tylko cena to jakieś 400zl Po prawej nowy Osram.
  8. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dziś przy okazji demontażu egr'a zamontowalem do a4'rki zegar boost Link do filmu: Wskaźnik boost ajm
  9. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w 1.9TDI
    Panowie wymieniłem olej z Castrola na Motula Specyfic 505.01 oraz wywalilem całkowicie egr i silnik pracuje jak nowy po przejechaniu tysiąca kilometrów,podejrzewam że ten Castrol (spełniał normę pd)to jakaś lipa
  10. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w 1.9TDI
    No jakoś zbytnio nie telepie,a wracając do pytania buczenie na wolnych obrotach tylko,jak przymykam ta klapę gaszaca wszystko cichnie i silnik pracuje idealnie.
  11. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w 1.9TDI
    A powiedz mi jeszcze jak się ma zastąpienie egr w ajm aktualnie mam usuwany ten plastik do klapy gaszacej i ona nie działa,przy gaszenia nic się nie dzieje i chciałbym ten egr wywalić całkiem.
  12. Edge31 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Panowie ostatnio zauważyłem dość głośne buczenie mojego ajm,jak przymykam egr na klapie gaszacej silnik pracuje cichutko idealnie.Egr do wymiany ew. Zaślepka flansza z rurką ? Dodam jeszcze że cieknie z niego z każdej możliwej strony +urwanie ciegno od klapy gaszacej
  13. Ja mam z swojego auta szary polifta o tym co kolegą pisze
  14. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na słuchawkach dobrze słychać W sumie to muszę sprawdzić bo pomimo wymiany sprzegla alternatora drgania na napinacz nadal są,odczuwalne w samochodzie i na kierownicy a dwunasta nowa Sachsa.
  15. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam Panowie mam taki problem od pewnego czasu zaczyna coś szukać w moim ajm'ie,poniżej film. Mogą to być popychacze,pompka vacum? Szukanie ajm
  16. Ja też założyłem te d2s i są wspaniałe
  17. Boczki sedan/avant te same czy inne są ?
  18. Bardzo fajna a4'reczka Wymień lampy na polifta kilka detali,będzie malinka ^^ Mam na sprzedaż jak by co cały komplet 1 din z panelem klimy i concertem plus blaupunkt Stan idealny
  19. Edge31 odpowiedział(a) na marcepann temat w Audi A4 B5
    Fazzi jest dobry ż tym jaegere'm
  20. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzisiaj doszedł ostatni element składanki 2 din Klimatronik sprawny w idealnym stanie za 30zl Cały koszt zmiany na 2 din wyniósł mnie 280zl,przyciski symphony świecą jak choinka w Boże Narodzenie Jak by coś to mam na sprzedaż graty 1 din,concert plus blaupunkt,idealny klimatronik 1 din,kosz i dekory
  21. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wczoraj przyszła paczuszka Tunel 2 din komplet za 200zl i czekam teraz na pan3l klimatronik 2 din bo nie byłoby zestawie,znalazłem sprawny za 30zl Tutaj film z nagraniem,jakoś dźwięku dużo lepsza niż na concercie plus Symphony 2 din
  22. Ja wymieniłem komplet sprzegla LUK'a jest zadowolony
  23. Widziałem ogłoszenie na sprzedaż,ja z Nowego Sącza podobny avant ż tym samym silnikiem Szukam kolego klimatronik 2 din takiego jak masz Ty,gdybyś gdzieś widział albo coś daj znać
  24. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kupię panel klimy 2din może być niesprawnt byle panel był ok. Do laluni zakupiłem dzisiaj zestaw 2 din
  25. Edge31 odpowiedział(a) na Edge31 temat w Audi A4 B5
    Sory że Cię trochę pomecze Ale które to przewody w zielonej kostce ? (Kolor) ? Są tutaj gdzieś te przewody ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.