Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gacekkstb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gacekkstb

  1. @Dev Mógłbyś polecić sprężyny tylne do identycznego auta i problemu co @mag_Quattro ?? Mój vin @mag_Quattro zamówiłeś może sprężyny ?:)
  2. @Lukasz_mk2 podpowiesz gdzie dokładnie w VCDS znajdę ?:)
  3. @Jakubmar udało się rozwiązać problem ? @Lukasz_mk2 Jak najszybciej dowiedzieć się jaki tam jest numer silnika ?
  4. @przem8 Czyli pedału gazu na maksa nie wciskać ?
  5. @przem8 dzięki Wiesz może jak się robi logi na skrzyni Tiptronic ??
  6. @przem8 dzwoniłem do magika z mojej okolicy i krzyknął 500 złotych ? Mam mpps
  7. Siemka Wymieniłem katalizator na zamiennik i wywala mi błąd 16804 - system katalizatora - za mała skuteczność oraz co chwilę checka, którego muszę kasować VCDSem. Podobno idzie to wyłączyć zdalnie lub na miejscu okolice Olsztyna, samochód Audi A4B7 1.8T 4x4 i LPG
  8. @Łukasz13 wymieniłem tipa mógłbyś zerknąć Logi statyczne: 001+003 i 002+033 Log #870692 LOG.TUNEZILLA.COM Log #870693 LOG.TUNEZILLA.COM Logi dynamiczne: 002+033 Log #870694 LOG.TUNEZILLA.COM 003+020 Log #870696 LOG.TUNEZILLA.COM 115+118 Log #870697 LOG.TUNEZILLA.COM
  9. @przem8kurcze szkoda właśnie zamówiłem tipa ? Opaskę zgubiłem , a podobno te zwykłe lubią spadać ?
  10. @Łukasz13 a opaskę na tipa przy turbo polecisz ? ?‍♀️
  11. @Łukasz13 muszę wybrać tipa używkę oryginał , silikon fmic czy tipa z kwasówki ?
  12. @Łukasz13 chyba znalazłem przyczynę tipa urwało na pół przy wlocie do turbiny.. Dwa tygodnie temu wymieniałem turbinę na nową w serwisie , który się specjalizuje w naprawie i regeneracji turbin to normalna sprawa ? Dzisiaj rano odpalam auto i po paru sekundach zgasł mi 2 razy.. Na ciepłym silniku lub później jak ostygnie wszystko chodzi normalnie..
  13. @Łukasz13 myślisz drgania auta to przyczyna przepływki ? Przepływomierz wymieniałem na nowy 70 tysięcy km na boscha mógł już paść ?:D Tak katalizator zamiennik, przejmować się tym czy zostawić w spokoju ??
  14. Cześć, Mam problem ze swoim autem Audi A4B7 1.8 T silnik BFB Z LPG . Przy porannym odpaleniu auta przy około 10 °C drga budą z 10 sekund i wskakują na wysokie obroty. Druga usterka wyświetla błąd check po około 30 kilometrach przejechanych. Dwa tygodnie temu odebrałem auto z zakładu gdzie wymieniłem turbinę, a firma specjalizują się w naprawie/regeneracji turbin. Przy okazji wymiany turbiny, został wymieniony katalizator, DV i N75. Od tamtego momentu zrobiłem około 150 kilometrów i dzieją się dziwne rzeczy. Wyskakują mi 2 błędy i wrzucam logi. 17536 ---> Zespół 1 adaptacja mieszanki (mult.) P1128-001 - mieszanka za uboga 16804 ---> Zespół 1 system katalizatora P0420 - C02 - za mała skuteczność Logi statyczne: 001+003 i 002+033 Log #866960 LOG.TUNEZILLA.COM Log #866961 LOG.TUNEZILLA.COM Logi dynamiczne: 002+033 Log #866963 LOG.TUNEZILLA.COM 003+020 Log #866964 LOG.TUNEZILLA.COM 115+118 Log #866965 LOG.TUNEZILLA.COM 002+033 LPG Log #866968 LOG.TUNEZILLA.COM
  15. Temat rozwiązany padnięte turbo
  16. @Rob@kten zestaw podpasuje do Audi 1.8T A4B7 163 konie quattro ?
  17. @przem8Stara przepuszczała powietrze , N75 było wcześniej dobrze i nic nie było grzebane.. Chyba , że mógł coś mechanik źle podpiąć przy wymianie Tipa.. Ewentualne gdzieś jeszcze szukać przyczyny ?
  18. Po wymianie DV oryginał. Nadal wywala mi błąd Logi statyczne: 001+003 i 002+033 Log #852843 LOG.TUNEZILLA.COM Log #852844 LOG.TUNEZILLA.COM Logi dynamiczne: 003+020 Log #852848 LOG.TUNEZILLA.COM 115+118 Log #852849 LOG.TUNEZILLA.COM 002+033 Log #852868 LOG.TUNEZILLA.COM
  19. @przem8 Zawór DV w razie w jaki kupić ? Febi ? Gdzieś znajdę w necie info jaki zamówić ?
  20. Log #850043 LOG.TUNEZILLA.COM Musiał się nie wgrać ?
  21. Cześć, Mam problem z turbo jakby zamulone, wyrzuca mi błąd 16683, znalazłem dziurę w tipie i tip został wymieniony na drugi cały. Brak jakichkolwiek innych nieszczelności. Wrzucam logi: Log #850032 LOG.TUNEZILLA.COM i Log #850034 LOG.TUNEZILLA.COM
  22. Panowie , a jakiej firmy zakładać uszczelkę pod głowicą ?
  23. dzięki wielkie przem8 jeszcze jako laikowi proszę w skrócie napisz mi, bo czytam wiele stron tutaj i nie mogę znaleźć:) Łańcuch Febi , Napinacz bez fazatora ORI lub Febi ? Mógłbyś podrzucić numery części , byłbym bardzo wdzięczny ? Rozumiem magik tunera, on wtedy wyłączy fazator ?
  24. Poszukuje kompletnej głowicy BFB ,moja w kilku miejscach popękana , zawory od gazu wypalone. Coś sensownego olx, allegro znajdę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.