-
B8 TrOOOOp
Witam. Problem ze spryskiwaczem jest taki, że go nie ma..tzn nie leci. Dziurki odetkalem igła, ale mimo tego z lewego leci leciutko może na 3cm wysokości szyby, z prawego nic. Jeśli już, to też minimalnie to sprawia że nie jestem w stanie przetrzeć szyb bo chodzą praktycznie na sucho. Poprosiłbym bym o pomoc - gdzie najpierw szukać problemu Audi a4b7 2005
-
Spalanie oleju
Ostatnia wymiana oleju w moim aucie była 21.02.2020 od tego przejechałem 13tys km. Wlalem przez ten czas 5L oleju 10w40. Czy uważacie że to dużo? Naczytalem się że w tych modelach rzadko komu nie bierze oleju. Chodzi o audi a4 b7 2005r
-
Skacząca temperatura podczas jazdy
Witam. Jestem nowy takze prosze o zrozumienie. Pisze ten post ponieważ mam problem. Podczas jazdy nagle pokazało mi 130stopni na zegarze. Wystraszyłem się i zjechales na bok. Patrzę, na zbiorniczek płyn jest. Wąż na dole jak i ten górny ciepły. W zbiorniczku nie bylo żadnych dziwnych objawów, nigdzie nie bylo wycieku. Model audi a4 b7 2.0 alt Generalnie byl moment że jechałem i zegar pokazywał na 50, nagle skończyło na 90, zaraz znowu na 50 potem trzymało 90 i znowu 130. Myślę że to może być ta zielona czujka. Co myślicie, dzięki za podpowiedzi.
-
panel z androidem zamiast radia
Ten będzie ok? http://allegro.pl/android-7-2gb-audi-a4-b5-b6-b7-nawigacja-dvd-radio-i6846579793.html
-
panel z androidem zamiast radia
Czyli kupic panel który ma 2 DIN tak?
-
panel z androidem zamiast radia
Cześć to moje wnętrze auta. Chciałbym mieć taki panel u siebie, czy możecie mi powiedzieć czy będzie działać? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7134497947
jajoz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta