-
3.0 ASN wydech srodkowy
Witam. Posiadam A4 B6 3.0v6 quattro. Mechanik wyciął mi ta puszkę (wydech środkowy) znajdujący się w okolicy tylnej kanapy i wstawił proste rury, ten dźwięk mi osobiście się nie podoba, chodzi ciut głośniej co kest Ok ale przy obrotach Ok 2-3 tys słychać taki dźwięk jakby jakiegoś poloneza.. i teraz moje pytanie, czy kupić ta pychę oryginał i wtedy będzie ciszej bez tego dziwnego odgłosu czy może montował ktoś z was strumienice bądź jakieś wydechy środkowe ze sklepu motoryzacyjnego, co bardziej polecicie ?
-
Problem z silnikiem
Ok to zbadam ciśnienie i ten rozrzad sprawdze
-
Problem z silnikiem
Błędów brak. A gdyby podmienić cały fazator ?
-
Problem z silnikiem
Był ustawiony na blokady, fazatory wyzerowanie
-
Problem z silnikiem
Witam. Mam problem ponieważ, odkręciła mi się jedna z pięciu śrubek od fazatora (przy odpalaniu).. rozebralem rozrzad Bo silnik wogole nie kręcił się jak próbowałem zrobić to kluczem przy kole pasowym i okazalo się ze nie pasuje na cechy bo nie szło go okręcić do tego miejsca bo Ta śrubka która wypadła pod wariatorem go zablokowała wiec Zdjąłem pasek i ustawiłem go tak jak powinien być, auto odpala ale strasznie faluje na obrotach i coś „popiskuje” na wysokości tego fazatora bądź walka. W tygodniu sprawdzę ciśnienia na cylindrach, i teraz moje pytanie czy ktoś z was miał tez takiego pecha jak ja lub podpowie od czego najlepiej zacząć ?
-
Wlkp 3.0 asn regulacja rozrzadu
Witam, szukam kogoś z wlkp kto wyregulowal by mi rozrząd w 3.0 asn A4B6, mechanik twierdzi ze wszystko jest ok ale ja czuje duży zanik mocy szczególnie na wyższych obrotach i dźwięk jest jak z 5 cylindrów, przed wymiana rozrządu było ok
-
Rozrzad 3.0 ASN problem
Witam. Miałem auto u mechanika i wymieniał mi rozrząd.. stwierdził ze wszystko dobrze jest złożone, ale problem z autem jest taki, ze nie ma takiego dźwięku silnika jak miał przed wymiana (tak jakby chodził na 5 cylindrów) i moc powyżej 4K obrotów nie jest taka jak była.. błędów na delphi brak
-
Moduł centralnej elektroniki
Podmienilem mce i niestety nic
-
Moduł centralnej elektroniki
Witam. Mam a4 b7 avant. Obstawiam ze padl mi MCE ale chcialbym zapytac czy ktos mial podobnie.. Nie dzialaja wycieraczki ani spryskiwacze, brak dlugich i halogenow.. Dlugie dzialaja po przyciagnieciu manetki do siebie na wylaczonym zaplonie a na wlaczonym juz nie działaja.. 3 przekazniki znalazlem pod kierownicca 373 i 1 370 i te 373 pozmieniałem miejscami i nadal nic.. Brak zasilania na bezpieczniku 36, 37
-
Problem z kierunkowskazem!!
Ok jutro sprawdze to w ten sposob, nie za bardzo wiedzialem co to ten mce.. Teraz juz wiem, sprawdze czy wogole wychodzi prad, jesli tak to znaczy ze gdzies kabel szlak trafił jesli nie to podmienie modol
-
Problem z kierunkowskazem!!
Blad z delphi wyskoczyl "lokalna szyna danych-obwod nieprawidlowy" i zarowka lewy kierunkowskaz-zwarcie z biegunem dodatnim lub obwod przerwany"
-
Problem z kierunkowskazem!!
Tylna lampa zrobiona, wystarczyla nowa zarowka i wyczyszczenie gniazda zarowki w lampie.. Nadal nie wiem co z tym kierunkowskazem w blotniku.. Brak zasilania na nim, masa jest. Jakies pomysly?
-
Problem z kierunkowskazem!!
Witam. Mam a4 b7 avant i mam problem typu takiego ze ley kierunkowskaz nie swieci wogole (zarowka dobra) z tylu w lampie swieci slabo.. A z przodu w lampie jest ok.. Czy wina moze byc slaba masa tylnej lampy czy nie ma to wplywu? Bo zaczalbym od dodania przewodu od masy...
-
olej do silnika BRD
- olej do silnika BRD
nowy nabyter "nowy" nabytek i tak pytam dla pewnosci.. dpf podobno jest... i nie wiem czy nalac tego czy kupic inny, ja i tak wymiany robie co 10 do 13 tys wiec sam nie wiem.. zalecany jest 5w30 a ja mam 5w40 ktory stoi na polce i nie wiem czy wymienic na niego czy kupic 5w30 z norma ta 507 00 - olej do silnika BRD