Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bochnia11234

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Przepuszcza mi wąż pompy wspomagania i ubywa mi płynu co chwila. Znalazłem na allegro zamienniki, ale wszystkie wyglądają prawie tak samo i nie wiem który dobrać do mojego samochodu. Bo różnią się te kody części tylko oznaczeniem na końcu. Audi A4 B6 1.9 TDI , VIN WAUZZZ8E93A032166 . U tego gościa na allegro są właśnie różne rodzaje. Który z nich będzie pasował do mojego modelu, bo już masę czasu straciłem, żeby znaleźć informację na ten temat i dalej nic. Będę wdzięczny bardzo za pomoc. http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-przewod-waz-wspomagania-8e1422893-ce-i6973131324.html
  2. Witam. W moim Audi a4 b6 silnik AVF 1.9 TDI mam następujący problem z układem wspomagania kierownicy. Na zimnym silniku, po odpaleniu samochodu wspomaganie normalnie działało przy skręcie kierownicy w prawo, natomiast, gdy chciałem skręcać kierownicę w lewo, to wspomaganie nie działało. Ale po przejechaniu 2 zakrętów, wszystko wracało do normy. Postanowiłem udać się do mechanika i wymienić płyn wspomagania. Płyn został wymieniony na taki jak w załączniku. Po wymianie, dzieje się to samo, tylko efekt jest dużo większy. W lewo kierownica działa jeszcze ciężej przy starcie, ale po przejechaniu się z 2 minutki, wszystko wraca do normy. Ostatnio były duże mrozy, czy ma to coś tutaj do rzeczy? Ponadto jeszcze warto dodać, że po wymianie tego płynu u mechanika w zbiorniczku miałem zdecydowanie za dużo płynu nalane, i spuściłem sobie go strzykawką, tak, żeby mieścił się w wyznaczonych granicach pomiędzy minimum a maximum. Proszę o pomoc bo mnie to strasznie denerwuje i boję się, żeby nie uszkodzić sobie coś więcej w całym układzie. Pozdrawiam.
  3. Próbowałem w ten sposób, ale nie bardzo chciało mi to wchodzić. Spróbuję jeszcze raz w takim razie. Dzięi za odpowiedź.
  4. Witam. Ściągnąłem roletę bagażnika całkiem, ponieważ musiałem przewieść długie drabiny i teraz mam problem z ponownym montażem rolety na swoim miejscu. W momencie, kiedy chcę po prostu poziomo umieść roletę w dwóch zagłębieniach (Zdjęcie numer 1), to z jednej strony roleta nie chce wejść w zagłębienie. Próbowałem również umieścić szyny znajdujące się na rolecie (zdjęcie 2) do szyn znajdujących się na tylnych fotelach (zdjecie 3), ale też nic z tego. Jak prawidłowo powinien wyglądać ponowny montaż tej rolety ? Może ktoś porobić zdjęcia lub filmik Z góry dziękuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.