Treść opublikowana przez Adamek4119
-
Skoda superb
Liczyłem na jakąś naprawę ? Numery pompy i sterownika muszą być takie same? Bo powiem szczerze że np numer sterownika pasuję a nr pompy nie pasuję. I problem jest żeby znaleźć żeby dwa numery pasowały
-
Skoda superb
Witam. Mam taki błąd w układzie abs. Może ktoś poradzi co zrobić, lub co wymienić. Cała pompa w aso strasznie droga.
-
Niby idioto odporny, ale jednak się da ?
Witam. Tak jak w tytule silnik pancerny i wytrzymały ale jednak się poddał. Co prawda 300km na kontrolce oleju ? ale dojechał do domu o własnych siłach. Z góry powiem że nie mój samochód ?
-
Jakiej firmy napinacz z łańcuchem?
Tylko zastanawiam się czy to nie szklanki. Bo napinacz zmieniłem na używkę i w sumie żadnej zmiany nie było. A na zimnym przy uruchamianiu nic nie słychać
-
Jakiej firmy napinacz z łańcuchem?
Witam. Podczas jazdy i dodawania gazu słyszę niepokojący dźwięk. Raczej to będzie napinacz z łańcuchem. Mam pytanie czy zestawy z allegro w okolicy 500zl dają radę? Pompa oleju nowa. Ewentualnie jeszcze zastanawiam się nad szklankami Dodaje dźwięk z pod maski obroty w okolicy 2.5 tyś Głos 002.m4a
-
Króciec wody 1.8t
Witam tez potrzebuję tego oringa
-
Problem z połączeniem
Diody działają
-
Problem z połączeniem
Wcześniej wszystko działało ok, popsuło się podczas kasowania błędów. Po ponownym podłączeniu przestał działać
-
Problem z połączeniem
Witam. Mam problem z podłączeniem vcds do samochodu. Podczas próby połączenia np z silnikiem lub abs kręci się tylko kółko obok kursora, nie otwiera żadnego nowego okna. W ustawieniach test przechodzi pomyślnie. Próbowałem tez na nowo zainstalować
-
Wymina skrzyni czy regeneracja?
Zerknie ktoś?
-
Wymina skrzyni czy regeneracja?
Witam idzie to zrobić czy wymiana skrzyni? Wersja quattro. 20200403_145914.mp4
-
Doładowanie spada w górnej części
Chodzi mi czy turbo tak powinno działać z zdjętym wężykiem. W tygodniu zrobię normalne logi. Bo zacząłem od d*py strony
-
N75 zminia na pierburg
Ja dałem nowe, ale mam Tip z fmic
-
Doładowanie spada w górnej części
Witam mam taki problem. Jestem po wymianie turbo i w górnej partii obrotów dokładnie szpada Tutuaj mam logi z zdjętym wężykiem z turbo Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Wiem że trochę słabe te logi ale może coś będzie widać. Jak będzie trzeba to poprawię
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Narazie ori 1bv ale zastanawiam się nad zmianą na bilstein b12 Narazie ori 1bv ale zastanawiam się nad zmianą na bilstein b12
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Dzięki bardzo teraz się zastanawiam czy nie zmienić samego tyłu
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Witam czy po zmianie drążków stabilizatora nie będzie efektu podsterownosc
-
Zawieszenie 1bv
Witam Potrzebuje kupić zestaw amortyzatorów i sprężyn do a4 b6 quattro 1bv co polecacie? Myślałem nad eibach b12 Tylko która wersje wybrać pro kit czy sportline, a może coś innego?
-
N75 zminia na pierburg
Ja wlaśnie wymieniam ori n75 na pierburg ori zj***l się po roku czasu
-
N75 zminia na pierburg
100% n75
-
N75 zminia na pierburg
1 - boost 2 - aktuator 3 - tip Tylko nie wiem co z korekcją softa. Ale kolega wyżej pisze że nie trzeba. Jutro montuje i sprawdzam
-
N75 zminia na pierburg
Właśnie wiem że ori gowno wytrzymała rok czasu
-
N75 zminia na pierburg
Witam mam takie pytanko czy jak zmienię ori n75 na pierburg 7.01024.02.0 to będzie trzeba zmieniać coś w sofcie?
-
Jaki napinacz kupić
To jak zwykły napinacz to ori?
-
Jaki napinacz kupić
Ale to wpłynie na moc silnika