Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frezergt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kup zwykły kkl i pobierz vcds lite w pełnej wersji,
  2. sprawdzałem kilka razy ustawienie paska i łańcucha i zawsze wszystko zgadzało się ze znakami, spróbuję z podmianą czujnika, tylko z drugiej strony jak założyłem spowrotem stary napinacz to było 4cf
  3. Siema, jakiś czas zmieniałem cały rozrząd gumowy i stalowy razem z naponaczem bez fazatora. Na starym napinaczu z nowym łańcuchem w gr 93 miałem 4cf, po zmianie na napinacz febi bez cewki mam wartość 11cf. Kilka razy sprawdzałem ustawienie całego rozrządu i wszystko jest dobrze złożone, ktoś może wie dlaczego tak się dzieje po zmianie napnacza
  4. Mam takie amory z przodu i faktycznie od nowości pukały oddałem na gwarancji, dostałem nowe i po kilkuset kilometrach też zaczęły pukać
  5. HFD 5 biegowa była montowana w bfb
  6. frezergt odpowiedział(a) na Orzech1910 temat w 1.8T
    to jest odpowietrzenie oparów z akumulatora, z prawej strony akumulatora masz otwór i tam wepnij tą rurke
  7. .

    frezergt odpowiedział(a) na Alaszek temat w Audi A4 B6/B7
    Pisząc komplet chodziło mi o dwumas tarcza docisk łożysko
  8. .

    frezergt odpowiedział(a) na Alaszek temat w Audi A4 B6/B7
    Mam dokładnie to samo, po wymianie kompletu na Sachs jest takie głuche nie synchroniczne pukanie po wciśnięciu pedału sprzęgła. Na 99% to dwumas tak puka
  9. frezergt odpowiedział(a) na raxi109 temat w Audi A4 B6/B7
    Tam jest oring na tej rurce
  10. frezergt odpowiedział(a) na ravendil temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie rts wytrzymał nie całe 30 tyś
  11. Koledzy, czy ktoś wie po co są w tylnym zawieszeniu drążki kierownicze?
  12. frezergt odpowiedział(a) na panfranek temat w 1.8T
    Zakładaj beru, rok temu założyłem i do tej pory żadnego problemu
  13. U mnie też ta rurka jest tak zakończona, nie jest połączona ze zbiorniekm, do listwy wtryskowe idzie jedna rurka, więc te dwie idą z węgla, według etki z węgla wychodzą dwie rurki odpowietrzajace
  14. ta wolna rurka to prawdopodobnie jakieś odpowietrzenie filtra z węglem aktywnym, jak leci z niej paliwo to wygląda na uszkodzony ten filtr
  15. mam to samo, w sierpniu ubiegłego roku wymieniłem komplet dwumasa i sprzęgło na sachs kupione u dzika i po około 2 tys km zaczęło pukać przy wciśniętym pedale sprzęgła, ja stawiam na dwumase. jak się troche ociepli zrzucam skrzynie i się wyjaśni co puka. Dodam, że na starej dwumasie nie było takiego pukania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.