-
Problem z czujnikami parkowania w A4 B7
Kup zwykły kkl i pobierz vcds lite w pełnej wersji,
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
sprawdzałem kilka razy ustawienie paska i łańcucha i zawsze wszystko zgadzało się ze znakami, spróbuję z podmianą czujnika, tylko z drugiej strony jak założyłem spowrotem stary napinacz to było 4cf
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Siema, jakiś czas zmieniałem cały rozrząd gumowy i stalowy razem z naponaczem bez fazatora. Na starym napinaczu z nowym łańcuchem w gr 93 miałem 4cf, po zmianie na napinacz febi bez cewki mam wartość 11cf. Kilka razy sprawdzałem ustawienie całego rozrządu i wszystko jest dobrze złożone, ktoś może wie dlaczego tak się dzieje po zmianie napnacza
-
A4 B7 stuki w nowym zawieszeniu
Mam takie amory z przodu i faktycznie od nowości pukały oddałem na gwarancji, dostałem nowe i po kilkuset kilometrach też zaczęły pukać
-
jak dobrać skrzynię biegów
HFD 5 biegowa była montowana w bfb
-
Wężyk przy nagrzewnicy .
to jest odpowietrzenie oparów z akumulatora, z prawej strony akumulatora masz otwór i tam wepnij tą rurke
-
.
Pisząc komplet chodziło mi o dwumas tarcza docisk łożysko
-
.
Mam dokładnie to samo, po wymianie kompletu na Sachs jest takie głuche nie synchroniczne pukanie po wciśnięciu pedału sprzęgła. Na 99% to dwumas tak puka
-
Uszczelka czy silikon
Tam jest oring na tej rurce
-
Porada dot. wymiany
U mnie rts wytrzymał nie całe 30 tyś
-
Tylne drążki kierownicze
Koledzy, czy ktoś wie po co są w tylnym zawieszeniu drążki kierownicze?
-
Jakie cewki do 1.8T
Zakładaj beru, rok temu założyłem i do tej pory żadnego problemu
-
Wyciek paliwa z filtra ? rurka bez zakonczenia
U mnie też ta rurka jest tak zakończona, nie jest połączona ze zbiorniekm, do listwy wtryskowe idzie jedna rurka, więc te dwie idą z węgla, według etki z węgla wychodzą dwie rurki odpowietrzajace
-
Wyciek paliwa z filtra ? rurka bez zakonczenia
ta wolna rurka to prawdopodobnie jakieś odpowietrzenie filtra z węglem aktywnym, jak leci z niej paliwo to wygląda na uszkodzony ten filtr
-
Pukanie, stukanie na wciśniętym sprzęgle w A4 B6 1.8TBFB
mam to samo, w sierpniu ubiegłego roku wymieniłem komplet dwumasa i sprzęgło na sachs kupione u dzika i po około 2 tys km zaczęło pukać przy wciśniętym pedale sprzęgła, ja stawiam na dwumase. jak się troche ociepli zrzucam skrzynie i się wyjaśni co puka. Dodam, że na starej dwumasie nie było takiego pukania
frezergt
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta