-
Co to za część?
Witam co to za część co wchodzą w nią te dwa przewody? Pytam ponieważ mam ją zalaną chyba to olej. To nie moje zdjęcie.
-
Nazwa pękniętej części
A później trzeba ustawić zbieżność ?
-
Orzech1910 obserwuje zawartość Nazwa pękniętej części
-
Nazwa pękniętej części
Witam jak dokładnie nazywa sie ta część. Pytam ponieważ chcę kupić .Czy żeby wymienić trzeba wyciągać sprężynę amortyzator czy jest inny sposób.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam gdzie mogę kupić wosk Dodo Juice Purple Haze. W każdym sklepie internetowym brak w magazynie
-
Problem z ciepłym powietrzem. Audi a4 b6 1.8t
Jeszcze mi cieknie z kruciec wody z tylu silnika i może tam wlatuje lewe powietrze i się układ zapowietrza. Najpierw to wymienię żeby nie było wycieku i dopiero odpowietrze i może ogrzewanie będzie.
-
Problem z ciepłym powietrzem. Audi a4 b6 1.8t
Jak porządnie go odpowietrzyć? Bo auto było u gazownia wymina trójnika i niby on później odpowietrzyl i jak odebrałem od niego to już był ten problem. Miałem jechać z reklamacja ale zakład nie pracuje z powodu wirusa.
-
Problem z ciepłym powietrzem. Audi a4 b6 1.8t
Sprawa wygląda tak że stojąc na postoju lub jadąc z niskimi obrotami (powiedzmy 2 tys.) powietrze z nawiewu leci zimne , ustawienie na HI ale gdy zacznę jechać przez chwilę z wysokimi obrotami (powiedzmy 4 tys) to jestem w stanie z nawiewu otrzymać bardzo gorące powietrze, ale z obniżeniem obrotów znów temperatura powietrza spada.
-
Wężyk przy nagrzewnicy .
Witam zauważyłem że mam odpięty wężyk . Czy on gdzieś powinien wchodzić? Ta rurka idzie od podszybia od strony kierowcy , jak by z samego rogu
-
Opony 235.45.17 jakie cisnienie??
Witam jakie nabic cisnienie?? Pytam bo nie posiadam naklejki.
-
Strzaly po skreceniu kierownica
- Strzaly po skreceniu kierownica
Witam mam taki problem ze slychac jak by strzal czy przeskok jak delikatnie skrecam kierowica w prawo. 20190718_190005.mp4- radio concert 2 a taki kabel aux
Witam posiadam radio concert 2 i mam pytanie czy taki kabel aux bedzie dzialal gdy podlacze go w miejsce zmieniarki. Jest puste miejsce bo nie posiadam zmieniarki a zalezy mi na podlaczeniu telefonu.- Smod z nawiewu...
Witam mam taki problem ze jesli wylaczony jest econ czyli klima dziala to jest okej. Problem pojawia sie gdy klima jest wylaczona econ sie pali. To odrazu zaczyna smierdziec i w calym aucie pojawia sie brzydki zapach. Znacie jakies srodki preparaty. Jesli byl juz taki temat prosze linka- Lampa ksenon czy h7
Witam zakupilem audi a4 b6 2004r i moje pytanie brzmi czy to lampy ksenon czy normalne h7. Jak najlatwiej dostac sie do zarowek? Bo bardzo ciasno..nie ma jak reki wlozyc. - Strzaly po skreceniu kierownica
Orzech1910
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta