frezergt
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
Treść opublikowana przez frezergt
-
Problem z czujnikami parkowania w A4 B7
Kup zwykły kkl i pobierz vcds lite w pełnej wersji,
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
sprawdzałem kilka razy ustawienie paska i łańcucha i zawsze wszystko zgadzało się ze znakami, spróbuję z podmianą czujnika, tylko z drugiej strony jak założyłem spowrotem stary napinacz to było 4cf
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Siema, jakiś czas zmieniałem cały rozrząd gumowy i stalowy razem z naponaczem bez fazatora. Na starym napinaczu z nowym łańcuchem w gr 93 miałem 4cf, po zmianie na napinacz febi bez cewki mam wartość 11cf. Kilka razy sprawdzałem ustawienie całego rozrządu i wszystko jest dobrze złożone, ktoś może wie dlaczego tak się dzieje po zmianie napnacza
-
A4 B7 stuki w nowym zawieszeniu
Mam takie amory z przodu i faktycznie od nowości pukały oddałem na gwarancji, dostałem nowe i po kilkuset kilometrach też zaczęły pukać
-
jak dobrać skrzynię biegów
HFD 5 biegowa była montowana w bfb
-
Wężyk przy nagrzewnicy .
to jest odpowietrzenie oparów z akumulatora, z prawej strony akumulatora masz otwór i tam wepnij tą rurke
-
.
Pisząc komplet chodziło mi o dwumas tarcza docisk łożysko
-
.
Mam dokładnie to samo, po wymianie kompletu na Sachs jest takie głuche nie synchroniczne pukanie po wciśnięciu pedału sprzęgła. Na 99% to dwumas tak puka
-
Uszczelka czy silikon
Tam jest oring na tej rurce
-
Porada dot. wymiany
U mnie rts wytrzymał nie całe 30 tyś
-
Tylne drążki kierownicze
Koledzy, czy ktoś wie po co są w tylnym zawieszeniu drążki kierownicze?
-
Jakie cewki do 1.8T
Zakładaj beru, rok temu założyłem i do tej pory żadnego problemu
-
Wyciek paliwa z filtra ? rurka bez zakonczenia
U mnie też ta rurka jest tak zakończona, nie jest połączona ze zbiorniekm, do listwy wtryskowe idzie jedna rurka, więc te dwie idą z węgla, według etki z węgla wychodzą dwie rurki odpowietrzajace
-
Wyciek paliwa z filtra ? rurka bez zakonczenia
ta wolna rurka to prawdopodobnie jakieś odpowietrzenie filtra z węglem aktywnym, jak leci z niej paliwo to wygląda na uszkodzony ten filtr
-
Pukanie, stukanie na wciśniętym sprzęgle w A4 B6 1.8TBFB
mam to samo, w sierpniu ubiegłego roku wymieniłem komplet dwumasa i sprzęgło na sachs kupione u dzika i po około 2 tys km zaczęło pukać przy wciśniętym pedale sprzęgła, ja stawiam na dwumase. jak się troche ociepli zrzucam skrzynie i się wyjaśni co puka. Dodam, że na starej dwumasie nie było takiego pukania
-
Oring węża nagrzewnicy 1.8t
slaweg 22x3
-
Brakujący korek odpowietrznika płynu chłodniczego
nie pasuje bo w środku została reszta urwanego korka, musisz jakoś wykręcić te resztki
-
Brakujący korek odpowietrznika płynu chłodniczego
np tutaj http://czesci.benepol.pl/sklep/szukaj.php numer WHT000316 narazie możesz prowizorke zrobić i wkręcić śrube m10 z podkładką gumową , tak zrobiłem u siebie zanim dostałem korek
-
1.8t bfb logi
Żadnych błędów nie ma, do 3 biegu jeszcze jakoś przyspiesza ale od 4 już bardzo ospale
-
1.8t bfb logi
podczas przyspieszania czuć, że w pewnym momencie jest spadek mocy i słychać taki jakby głuchy dźwięk upuszczanego powietrza i nie jest to gwizd turbiny
-
1.8t bfb logi
Proszę o sprawdzenie logów, słabo się zbiera, w ostatnim czasie wymieniłem: nowa przepływka bosch, n75, DV, żeliwo turbiny, świece ngk, dolot szczelny, logi na PB98 http://vaglogi.pl/log-002_033_2JeC8.html http://vaglogi.pl/log-003_020_7NJHG.html http://vaglogi.pl/log-115_118_DvJ37Gg.html
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
od dwóch lat jeżdże na liqui moly synthoil energy 0w40, mam takie wrażenie, że ten olej szybko się starzeje, po około 6 tys km silnik jakby głośniej pracuje. nie długo kolejna wymiana i chyba przyszedł czas na zmiane i dlatego zastanawiam się między tymi dwoma olejami
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a czy ktoś miał styczność z takimi olejami RAVENOL Turbo VST 5W40 RAVENOL SSL 0W40
-
A4 b6 1.8T sline zawieszenie
jolley 8E0 512 145 , jak chcesz to mam takie nowe na sprzedasz
-
Pomocy, sprzęgło w podłodze!