Treść opublikowana przez Greg1237
-
Jak wpiąć dolną listwę zderzaka w Audi A4 B5 lift?
Witam Odpietą do połowy mam dolną listę zderzaka pod halogenami, nigdzie nie mogę znaleźć jak wpiąć ja spowrotem. Pozdrawiam
-
Egr zaślepiony przy wyższych obrotach szarpie
Witam Co może być powodem zaślepiony egr do 110 km/h jest ok ale powyżej podszarpuje. Co to może być.
-
Podkładki pod sprężyny jakie polecacie poliuretanowe czy stalowe.
Witam Z powodu braku dostępnej gumy czy zwanej podkładką gumową pod sprężynę na tył, jestem zmuszony założyć podkładki zamiast tych gum . Proszę doradzcie mi jakie kupić poliuretanowe czy stalowe , bo auto stoi na kolkach 2 tygodnie nie ma mogę nigdzie dokupić. Jak mi podpowiecie to muszę też kupić na przód czy wystarczy że wymienię tył może jakiegoś producenta. Dzięki
-
Podkładka gumowa pod sprężynę, od czego dopasować
WAUZZZ8DZ1A02597 Sprawdzałem po vinie i tak. nie ma części
-
Podkładka gumowa pod sprężynę, od czego dopasować
To Audi na żyletki, bo stoi na cegłach 3 tydzień. Nie mam rozwiązania.
-
Sprężyny 996033 sachs
- Podkładka gumowa pod sprężynę, od czego dopasować
Witam Kupiłem mocowanie amortyzatora do Audi a4 B5 quattro ale nie mogę dostać gumy pod sprężynę. Nie jest dostępna, może ktoś wie od czego by ją dopasować.- Sprężyny 996033 sachs
Sprężyny na tył- Sprężyny 996033 sachs
WAUZZZ8DZ1A025970- Sprężyny 996033 sachs
Witam Mógłby mi ktoś pomóc czy dobre sprężyny kupiłem do modelu a4 B5 1.9 tdi quattro zamówiłem ale chciałbym być pewny czy będzie pasowało mam nówki o takim numerze 996033 sachs- Pęknięte mocowanie sprężyny w A4 B5 quattro
Może ktoś podpowie kolejność demontażu- Pęknięte mocowanie sprężyny w A4 B5 quattro
Witam Audi a4 B5 1.9 quatrro Pękła mi całą tą blacha co znajduje się nad sprężyną czy ktoś by mi podpowiedzial od może innego modelu audi by pasowało bo ceny są strasznie . Czy wachacz od innego modelu podpisuję bo nowego nie można kupić. Pozdrawiam- Znalazłem pod silnikiem drut wygięły z jednej strony jak haczyk a z drugiej w prostokąt
Sprawdziłem i wszystkie sprężyny zacisku są- Znalazłem pod silnikiem drut wygięły z jednej strony jak haczyk a z drugiej w prostokąt
O cholera mam nadzieję że to się nie sprawdzi jutro rozbieram.- Znalazłem pod silnikiem drut wygięły z jednej strony jak haczyk a z drugiej w prostokąt
Nie mogę go znaleźć ale narysowałem jak to wyglądał. Nie wiem czy to czegoś nie trzymało bo jak jadę po drobnych kamienicach to taki odgłos jest jak by uderzało o szkło lub blaszkę taki dźwięk.- Znalazłem pod silnikiem drut wygięły z jednej strony jak haczyk a z drugiej w prostokąt
Witam Czy może mi ktoś pomóc od czego mógł być najlepsze to że go zgubiłem, nie wiem czy to nie trzyma czegoś w silniku.- A4 B5 1.9 TDI 2000r jak zmienić ustawienia świateł
Witam Mam audi a4 z Skandynawii, i chciałbym zmienić ustawienia świateł. Przy odpaleniu światła włączają się automatycznie, gdy przestawię na drugą pozycję włączają się światła postojowe a gaśnie podświetlenie deski rozdzielczej. Gdy przestawię na pozycję 2 to są mijania. Chciałbym mieć zmianę,gdzie silnik będzie pracował a światła nie były włączone. Vcds mam od niedawna może ktoś by mnie poprowadził jak to zmienić i czy można. Pozdrawiam- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Dziękuję Bardzo za odpowiedź.- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Podpowiedz gdzie podłączyć, i gdzie wpompować to ciśnienie.- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Przyczyną była pęknięta membrana zaworu nagrzewnicy , wylądował u mechanika bo sam nie dałem rady Pytanie PANOWIE Jak sprawdzić lub zdiagnozować że to akurat było uszkodzone, bo przez kompa mechanikowi nie wyszedł ten problem.- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Dzięki Zaraz sprawdzę jak wrócę do domu- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Wymieniłem przewody podciśnienia i nadal to samo.- 1.9 TDI 115 km turbina zaczyna działać po czasie
Witam Ostatnio pojawiły się taki problem że po odpaleniu silnika i przejechania mniej więcej 150 metrów turbina zaczyna działać i działa poprawnie do monetu zgaszenia silnika. Po odpaleniu nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny silnik muszę przejechać kawałek żeby działała poprawnie.- Po każdym odpaleniu silnika przez jakiś czas brak mocy 1.9tdi
Co to strxykawka.- Po każdym odpaleniu silnika przez jakiś czas brak mocy 1.9tdi
Witam Dopadła taka przypadłość że turbina nie wstaje odrazu tylko po przejechaniu np 100m i już później działa poprawnie aż do zgaszenia silnika. Turbo było naprawione. Pozdrawiam - Podkładka gumowa pod sprężynę, od czego dopasować